Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátod egy másik lánnyal lenne kettesben? ( pl. : hetente többször is) Persze csak baráti együtt lógásról lenne szó.

Figyelt kérdés
Egyébként csak elméletben beszéltünk róla,de nem megy ki a fejemből, mert engem zavarna. Bár ő azt modnta, hogy nincs jelentősége, mert úgyis én vagyok az utolsó komoly barátnője...persze azt is tudom, hogy a lány tetszik neki...
2009. júl. 6. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Van ember a Földön akit nem zavarna???????

Ne haragudj, de felesleges kérdés.

2009. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

dettó :O

engem megenne a rossebb

2009. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

igen...!

szerintem nem kéne ilyen helyzetbe hoznia magát, meg téged sem!

2009. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Az én párom nagyritkán találkozik egy haverinával, ez nem zavar. De ha hetente többször, akkor biztosan kiakadnék :S
2009. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
ebbe én is belegondoltam, ha tetszik neki a csaj,vagy fordítva akkor nagyon zavarna dolog, a kapcsolatunknak sem tenne jót..
2009. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
és azt hogy mondjam meg neki hogy zavar engem? mivel ő azt mondja ennek nem lenne jelentősége mivel őt sem zavarná forditott esetben, mert megbízik bennem
2009. júl. 6. 14:50
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Mindig kettesben vannak? Mert az gyanús...nekem is vannak fiú barátaim, mert velük jobban megértem magam. Az egyik legjobb barátom is fiú, de akkor is szoktunk együtt lenni, ha ott van a barátom. Te ismered a másik lányt? Mert ha nem akarja, hogy beszélgessetek, távol tart tőle, akkor lehet valami köztük.
2009. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

azt megmondaná valaki, hogy ezeket miért pontozta le!!????

véleménynek nem jók vagy mi a gond velük?

de fogadjunk, hogy nem is meri vállalni magát a drága, mert hibbantagyúúú! de, ha neki ez jó szórakozás, akkor tessék,

KÍVÁNOM NEKED, HOGY EZ LEGYEN A LEGNAGYOBB ÖRÖMÖD AZ ÉLETBEN!

2009. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
*hibbantagyú
2009. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tiltani semmit neki :/...egyébként szomszédok...és tényleg csak elméletben beszéltük, csak mivel én külföldön leszek még egy hónapig egyedül , így ilyeneken kattogok.Szóval lehet ,hogy nem is lesz ilyen...csak , ha belegondolok akkor engem zavarna.Mondtam is neki, de megnyugtat ,hogy nem csak én vagyok így ezzel.
2009. júl. 6. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!