Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi, akivel "nagyon jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akivel "nagyon jóban vagyunk" (hivatalosan nem vagyunk együtt), amikor kettesben van velem egyszerűen egy tündér. Annyira édes tud lenni, hogy az már fáj. A barátai előtt azonban már más a helyzet. Miért?

Figyelt kérdés
A legközelebbi barátai előtt, akik azélrt sejtenek vcalami kettőnkről, normális, de mások előtt nemhogy nem túl kedves, de iszonyatosan bunkó! NAgyon csúnyán beszél velem, durva és nem egyszer megalázott már nem is kicsit. Miért teszi ezt? :\'( Én szeretem őt, és így még jobban fáj.
2008. márc. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem mer Téged vállalni a többiek előtt! De ez idővel változhat, szerintem várd ki, jó lehet ez még!
2008. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó!
2008. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%
Szerintem keress mást, de gyorsan. Ez a férfi nem szeret igazán!!!
2008. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mer vállalni - sőt bunkó - NAGYON HAMAR hagyd ott!!!

Később csak rosszabb lesz!

2008. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!