Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány esélyt adtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány esélyt adtatok a végleges szakítás előtt a párotoknak? S mennyi érdemes? Írjátok le, hogy mennyit adtatok, mellé, hogy mennyit kellett volna adnotok, így a múlt távlatából.

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy mennyit adtak nektek,hogy precíz legyek?
2012. jún. 21. 18:04
 2/5 okoska31 ***** válasza:
100%
3-at. és 0-t kellett volna.
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel szeretjük egymást ezért már rengeteg esélyt adtunk egymásnak. Sokszor volt úgy hogy el akartuk hagyni egymást de sosem tudtuk.
2012. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egy 3 éves kapcsolatban megszámolni nem tudom hányszor könyörögte magát vissza, de hidd el, mai fejjel az első mondat után ami úgy hangzik : szakítok veled, azt komolyan is fogom gondolni... hülyeség újra és újra próbálkozni olyannal ami nem megy, egyik vagy másik félnek... egy esély a maximum...
2012. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két esélyt adtam neki. A szitu az volt, hogy elkezdett drogozni. Mikor először megtudtam, elvittem elvonóra. Miután tiszta lett, éltük tovább életünket, de megint megtudtam ezt, megint elvittem elvonóra. Akkor mondtam neki, hogy több esélyt nem kap tőlem. Mikor megint találtam nála füvet, kidobtam, 1 órája volt, hogy kipakoljon a házból (velem élt, én meg a szüleimnél még 19 évesen). Pár napra rá elkaptáka rendőrök, két év börtönt kapott drogos vezetésért.

Ezután beláttam, hogy nem kellett volna esélyt adnom neki az első lebukása után, mivel visszatekintve elment vele a fiatalságom (4 évig jártunk együtt, az első lebukása fél évvel a kapcsolat kezdete után volt, 16 évesen).

22F

2012. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!