Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom mindenben jobb lenni nálam? Ez belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ő mérnöknek tanul, én meg vegyésznek, de mellette vannak művészi ambícióim is. Nagyon szeretem a szobrászatot, el is végeztem egy ilyen okj-t és jelentkezni akarok az egyetemre is. A barátom mindenben jobb szeretne lenni, összehasonlítgatja a vizsgáinkat és az eredményeinket, mikor nem is egy szakon vagyunk. És ha ő valamiből jobb egy kicsivel, akkor megjegyzi ilyen gúnyosan. Persze van, mikor dicsér, de mindig maximumot vár el tőlem és ha nem olyan, akkor egy hétig az orrom alá dörgöli. Tudja, hogy én szeretem a művészeteket, de elkezd vitába szállni velem, hogy pedig az hülyeség. Szerintetek ez belefér egy kapcsolatba?
2012. jún. 22. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
És mivel most végzem el a mesterképzést, ezért szeretnék felvételizni ezután a MOME-re, de a barátom szerint addig nem leszek senki, amíg nem megyek tovább doktori képzésre. Pedig már most is jó munkám van vegyészként egy kozmetikai cégnél, most már szeretnék valami mással is foglalkozni mellette, a hobbimmal, de tőle nagyon távol állnak a művészetek és ezért piszkál folyton.
2012. jún. 22. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Annyira nem fér bele, hogy erre könnyen rámehet a kapcsolat. Nekem is volt részem ilyesmiben, sajnos.


40/F

2012. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátod idióta,bocsi.Ez nagyon gyerekes viselkedés.
2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!