Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér egy párkapcsolatba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy párkapcsolatba az ha a párotok más lánnyal jár el táncolni? Alkalomszerűen vagy akár rendszeresen?

Figyelt kérdés

Én reagálom túl vagy tényleg azért ez nem helyén való?

Kort és nemet írjatok!

21/L

Ja és néptánc és mindenféle más tánc is benne van!


2010. máj. 18. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amíg csak tánc addig bele ; ) Viszont ha már kezd nagyon intim lenni a dolog, az már nem...

25F

2010. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

most sport vagy hobbi céljából?

vagy szórakozóhelyen? Konkrétumokat írj!!!!!

2010. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Bocsi azt tényleg nem írtam, végülis hobbi lenne de még sok más hobbi is van e mellettszóval ez nem az elsődleges hobbik közé tartozik!

Ráadásul utálom azt a lányt akivel táncolni akar:S:S

2010. máj. 18. 21:11
 4/14 anonim ***** válasza:

21:09es vagyok és láttad őket táncolni, vagy csak mondja neked, hogy "édesem most elmegyek táncolni" mert lehet félrekacsingat :S és amúgy gáz...

25/f

2010. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem láttam még őket mert nem egy városban élünk és csak mondja hogy elmegy :S és aztán 2 óra múlva jön de találkoztam már azzal a lánnyal más helyzetben csak beszélgettünk de elég lenéző stílusban viselkedett nem tudom mit gondoljak:S
2010. máj. 18. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:

szeret táncolni? igen. te tudsz? nem, mert gondolom akkor veled táncolna. szeretne táncolni? igen. hát táncol más lánnyal, olyannal, aki tud.


ha zavar, tanulj meg te.

2010. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is tudok táncolni 8 évig táncoltam egy elég híres együttesben de miatta abbahagytam mert nekem az nem megy hogy van egy párom és más ölelget nekem ez nem fér bele de egyébként nem is tudnék vele táncolni mert elég sok km választ el tőle hétköznap (300km)így ez nem megoldható
2010. máj. 18. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:

ezek a távkapcsolatok sose voltak jók...

én nem hiszem hogy távolról is lehet szeretni valakit, ha nincs a közeledben

én nem erőltetném ezt, bár te tudod

2010. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lassan 4 éve tart már a kapcsolatunk és elég közel már a cél az hogy összeköltözzünk ezért nem adom fel de néha már nem bánnám ha akkor nem mentem volna bele mert ennél rosszabb nincs a világon:(
2010. máj. 18. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
én már rég beiratkoztam volna a tánctársulatba ahol ő van!
2010. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!