Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap volt a névnapom, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a névnapom, és a barátom még annyit se mondott, hogy boldog névnapot. Persze érthető, hogy nem tudja mikor van, nem olyan nagy ünnep, de elmondjam neki, hogy tegnap volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nők...
2012. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Leila, kiment a fejemből!

Bocsáss meg, nagyon szeretlek! :( :) (L)

2012. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hú mostmár mi lesz???

más sír, mert nincs pasija, te meg azért, mert elfelejtett 2 szót mondani.

2012. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D tudtam hogy ezt valaki el fogja sütni..
2012. jún. 22. 16:47
 5/15 A kérdező kommentje:
nem sírok, nem sértődtem meg egyáltalán, csak a kérdés, hogy elmondjam-e neki, hogy tegnap volt
2012. jún. 22. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Boldog névnapot utólag is kicsi Leiám! :)

Han voltam


Ui: Csubi is üdvözletét küldi ;)

2012. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg Leilának hívnak, akkor szerintem inkább örülj, hogy szóba állnak veled :D Öleld át a barátodat, főzz neki valami finom vacsorát és szeretkezzetek egész éjjszaka.
2012. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gáz, ha annyit nem tud mondani valaki a párjának, hogy boldog névnapot. Mióta vagytok együtt? Mert ha friss kapcsolat lehet csak tényleg nem tudta...
2012. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és köszönd meg anyádéknak, hogy ilyen csudálatos névvel áldottak meg
2012. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tartja számon az ilyen "ünnepeket". Ha nem akarod az orra alá dörgölni, ne szólj róla. Mert, ha most oda állsz elé és azt mondod, "tegnap volt a névnapom" bárhogy mondod is, szemre hányásnak tűnik. Hallgass róla, majd, ha valahogy feljön egyszer róla a szó akkor említheted neki, hogy mikor van a névnapod, akkor vagy beugrik neki, hogy elfelejtette, vagy nem. Legközelebb meg szólj neki előre, hogy közeledik a névnapod. Páromnak szólni kell előre mindig, egyszer volt olyan, hogy nem szóltam a születésnapomról és csak pislogott, mikor végülis úgy hozta a helyzet, hogy kiderült aznap születésnapom van. Rosszul esett neki, szemre hányást tett, hogy nem szóltam előre, pedig tudom, hogy ő nem tud ilyeneket megjegyezni (még a sajátját sem mindig tudja) pedig szívesen felköszöntene.

Szóval legközelebb szólj előre, mert könnyen lehet, hogy rosszul esik neki, hogy elfelejtette, vagy nem vette figyelembe, sok dolga volt, stb.

2012. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!