Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap volt a névnapom, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a névnapom, és a barátom még annyit se mondott, hogy boldog névnapot. Persze érthető, hogy nem tudja mikor van, nem olyan nagy ünnep, de elmondjam neki, hogy tegnap volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerinem meg ne "mond" el neki (mert ugy fogja venni hogy te felrovod neki hogy nem kösöntött fel, hollott lehet nem is nézi a névnapokat ergo nem tudta....)


vegyél magadnak egy tábla csokit és kináld meg vele hogy kérsz csokit névnapomra kaptam...

2012. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát azért nekem se esne jól ha bnőm elfelejtené. Mindenkinek van telefonja állítsátok be a szülinap,névnap,évfordulókat riasztásra marha bonyolúlt bakter :D 22/F
2012. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mucikám, ha nem tudja az a szerencsétlen gyerek, hogy mikor van a névnapod, akkor mi értelme bármin is elgondolkodni?

Nekem sem az az első, ha összejövök valakivel (hejjj, de régen volt már olyan :D) hogy gyorsan kikeresem a naptárból, hogy mikor van a névnapja...

Szerintem ne vágd a fejéhez, hogy tegnap volt, majd ha beszélgettek legközelebb a szülinapokról, meg a névnapokról, akkor mondd meg neki, hogy neked mikor van.

Vagy egyszerűen csak kérdezz rá, hogy ő mikor ünnepli, és akkor mondd meg neki te is.


Ennyi.

2012. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

rendben igazatok van, köszönöm a normális válaszokat!

a nevemet pedig imádom, úgyhogy nem érdekelnek a "vicces" kommentek :)

2012. jún. 22. 18:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem hoznám fel. Különben is lehet, hogy a hétvégére tartogat valami meglepit.
2012. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!