Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet felejteni a gyereked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni a gyereked apját?

Figyelt kérdés
Az én fiam apjával nem találkozunk, és azt mondja felejtsem el. De én nem tudom, akármilyen szemét módon viselkedett bennem az él legerősebben, hogy csinált nekem egy gyereket, tőle van a fiam, aki pont ugyanúgy néz ki mint ő kicsiben, a tekintete az ő tekintete, a mosolya az ő mosolya és még ha megölel, az is az apjának az ölelését juttatja eszembe. Én így nem tudok továbblépni. Van aki igen? Vagy kell-e egyáltalán próbálnom? Nekem borzasztóan furcsa lenne egy másik férfi a fiam mellett. Nem tudom, hogyan kell ezt csinálni?
2012. jún. 22. 17:07
 1/5 ASOT ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy te az a fajta nő vagy, aki sosem fog rajta túllépni!

Tanácsolhatunk bármit akármit, akkor sem!


Csoda kéne ahhoz, hogy ha egy pasi valamikor közeledne feléd azt te észrevedd.


Viszont ez egy kínlódás lesz így neked egészé életed során. Sajnálom, de ez van!


A TE és az Ő gyereke nem csak az övé! Ne úgy nézz rá , hogy úristen b@sszus mindjárt sírva fakadok mert apádra hasonlítasz aki elhagyott. --> hanem úgy hogy érte élsz!

2012. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
100%

ja még annyi!

Nem csak a gyermekednek van élete, hanem neked is, és ha te vidám boldog vagy az hat a gyerekre is.

De ezt nem az apucival fogod tudni elérni.


(igen jöhetne most az hogy hogyan találjak valakit gyerekkel, ez már más téma)

2012. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne baj, hogy hogyan találjak mást... mindig akad valaki aki "apukának" jelentkezne. Engem ez általában még jobban kiborít, hogy ha van aki még a más gyerekét is vállalná értem (külön irritál, ha a gyereken keresztül akarnak az én kegyeimbe férkőzni), az az egy pont, akinek gyereket szültem, meg vajon miért nem veszi észre, hogy milyen szerencsés, és hogy mit hagy ki.
2012. jún. 22. 17:40
 4/5 A kérdező kommentje:
De engem tényleg érdekel, hogy VAN aki képes rajta túllépni? Mármint gyökeresen, és nem csak "úgy csinálni". Lehetséges egyáltalán? Vagy csak "kb."
2012. jún. 22. 17:44
 5/5 ASOT ***** válasza:

időbe telik, de túllépnek rajata a nők is, mert sajnos egyre többen maradnak egyedül egy gyerekkel.

Mostantól te és a gyereked legyen fontos. De ne csak a gyerek!!

Mert akkor arra döbbensz majd rá, hogy a hajad ősz kezeid remegnek és ülsz a szobádban búsan egyedül, és azon tűnődsz , hogy akkoriban, miért hagytad, hogy ez urrá legyen rajtad...

2012. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!