Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen minimális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen minimális keresettel és életszínvonallal kell egy férfinak rendelkeznie, hogy egyáltalán észrevegyék a nők? (30/F)

Figyelt kérdés
Manapság mindent a pénz mozgat, és elsődleges szűrő a nőknél a külső mellett (akár bevallják, akár nem).Lehet forintosítani!

2012. jún. 22. 18:06
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
24%
rohadtul nem a pénzen múlik.
2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
48%
szerintem a minimum kereset kb.200-250 ezer
2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Macs1209 ***** válasza:
brutto v netto ? :D
2012. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Sztem se a pénzen múlik.

Én keresek annyit, hogy nem halok éhen.(ezt nem szó szerint kell érteni) Ha valaki többre vágyik, tegyen érte. Senkit nem fogok eltartani!

2012. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Tudod, ha egyáltalán szóba kerül a fizetésem egy kapcsolat elején, akkor nálam vége - és nem azért mert rosszul keresek.
2012. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem a pénzen múlik, én 4 hónapja vagyok a barátommal egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány alkalommal költött rám, mert mindig inkább olyan programot csinálunk, ami ingyenes, én jobban érzem magam így. általában nála vagy nálam vagyunk és szeretkezünk, vagy csak fekszünk összebújva, nincs is ennél jobb. :)

ezt a pénz dolgot meg csak a csalódott férfiak találták ki, akik nem tudnak összejönni egy lánnyal se, de hidd el, hogy nagyon nem ezen múlik..

2012. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Macs1209 ***** válasza:
#5 - kb nálam is. Lazán eltartanám, DE ha már egy nőt ez motivál, akkor inkább felejtős :)
2012. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Legyen mondjuk nettó. :D És szerintem nagyon is számít, főleg ha a jövőre is gondol az ember és tervezni szeretne. Ráadásul válságban az anyagiak szerepe felértékelődik.
2012. jún. 22. 18:22
 9/54 A kérdező kommentje:
#6-os: akkor min múlik? :)
2012. jún. 22. 18:25
 10/54 anonim ***** válasza:
Én még soha nem ismerkedtem úgy, hogy "szia, van egy belvárosi kecóm, nettó kétszázezres fizetésem".
2012. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!