Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám legyőzni a birtokl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legyőzni a birtoklási vágyat magamban?

Figyelt kérdés
Felismertem a problémát és mindent megteszek az ellen, hogy ne essen rosszul, ha külön utakon járunk. Nagyon szeretem őt, de nem tudok neki magyarázatot adni, miért nem akarom hogy nélkülem menjen bárhova is. Mit megadnék ha elmúlna ez az érzés.:-( F27
2012. máj. 16. 11:09
 1/3 Lia_18 ***** válasza:
Semmi esetre se láncold magad mellé,mert ha bezárva tartod, előbb vagy utóbb megszökik. Beszéld meg vele, hogy téged zavar, ha egyedül kószál, próbáljatok közös programokat szervezni,így ő kimozdulhat és te mellette lehetsz. De hagyd meg a szabadságát is,mert arra szüksége van. Néha bizony engedned kell.Ilyenkor te is mozdulj ki,hátha akkor nem rajta agyalsz :)
2012. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is utálom, ha a barátom nélkülem megy valahova. Viszont elnézem neki, mert én is megyek ide meg oda. Ha velem is lehetne, akkor ne is menjen másokkal sehova, mert akkor legyen velem - így is kevés időnk van egymásra. Viszont ha én nem érek rá, vagy bármi, akkor menjen el a haverjaival - persze más csajokkal NE.:) Én is el szoktam járni a barátnőimmel ide-oda, de csak akkor, mikor ő nem ér rá, máskülönben ő is jönne, vagy nem mennék.

Szerintem ez nem olyan nagy probléma, mint ahogy Te gondolod. Te nem szoktál eljárni? Ha nem, akkor próbálj meg kiruccanni, és rá fogsz jönni, hogy nem olyan nagy baj, ha a barátnőd is kiruccan néha nélküled.

19/L

2012. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én is eljárok néha nélküle, de inkább mellőzöm mert vele jobban érzem magam.
2012. máj. 16. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!