Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal srácok nem vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok nem vágynak közös nyaralásra a párjukkal kettesben? Azért kérdezem, mert a barátomnak nem igazán hiányzik az, hogy nyáron elmenjünk kettesben egy hétre valahova. Én hozom fel mindig, hogy szeretnék egy hetet csak vele tölteni.

Figyelt kérdés
Megyünk haverokkal erre arra, leszünk együtt azért nyáron. Olyankor végig együtt vagyunk nem hagy magamra. De én úgy szeretném, ha csak mi ketten lennénk egy hétig. Aludnánk pihennénk szeretkeznénk, beszélgetnénk. Mert évközben mindig a rohanás, zh-k, tanulás minden egyéb. Együtt vagyunk, de mégsem együtt, mert nincs időnk igazán egymásra. A mi korunkban 22,23 még nem kell csak kettesben járni nyaralni? Nem flancos nyaralásra gondolok, csak arra pl. eljön hozzánk, és szülök amúgy is békén hagynak, és csak egymással vagyunk. Vagy egy hét bárhol, a lényeg, hogy csak ő meg én.
2009. júl. 6. 22:12
 1/10 anonim válasza:
Én is pont így vagyok a barátommal.Mindig eggyütt vagyunk a haverokkal is,és jó is,nincs is semmi gond.De azért szeretnék vele én is kettesben lenni,mert nagyon szeretem.De amit most terevezünk nyaralást oda is jönnek a haverok,úgyhogy az sem lesz vmi túl romantikus.Úgy vagyok vele,hogy nem nagyon akarom neki felhozni ezt a témát,mert vhol belül félek a visszautasítástól,és nem akarom azt hallani tQle,hogy nem.Éppen ezért nem hozom szóba.Beérem azzal,hogy ott vannak a barátok is.
2009. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy idióta. Ha lenne szerelmem biztos hogy el szeretnék vele menni egy egyhetes nyaralásra, nincs is annál szebb, olyan romantikus lehet kettesben. Aki ilyet visszautasít, az vagy nem szeret eléggé, vagy egy idióta.(Vagy beteg.)
2009. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát... nálunk pont forditva van mindig én modnom ugyanezt a barátnőmnek és ő meg soha sehova nem akar elmenni. Én meg mindig mennék valamerre akár vele is... Igen én is vágyom arra hogy ha nem is tenger mellett, de legalább a Balaton partján a lemenő napfényben romantikus séta.... például...
2009. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát amikor felhozom, akkor azt mondja oké. Csak jó lenne ha ő teperne,hogy na akkor Kicsim mikor leszünk végre kettesben. Mert mindenhova hív, lesz nagy családi nyaralás is, családjával ,meg még csomó ismerőssel. De nem kettesben fogunk aludni. Szóval értitek, sokat együtt, csak hát az mégis más kettesben.:(
2009. júl. 6. 22:23
 5/10 A kérdező kommentje:
A másik, hogy sok programja van nyárra, mert augusztusban dolgoznia kell. Ez is az igazsághoz tartozik. Csak akkor pl. Ti nem szerveztétek volna úgy, hogy inkább egy olyan nyaralás is beleférjen, ahol kettesben vagytok?
2009. júl. 6. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg elég nagy hülye a barátod, bocsi. Mi nagyon teperünk, a barátom is gyakran kérdezi, de nem tudjuk hogy, miből megoldani... :( Nálunk 'lakik' nagyjából, de azért az mégsem ugyanaz, hogy folyton legozni kell az öcsikével... Szóval az enyém nagyon szeretné, 20 éves. Kérdezd meg tőle nyíltan, hogy miért nem szeretne csak Veled lenni, ha megoldható.
2009. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kettesben való nyaralás alap egy kapcsolatban. Ha nem is teljesíthető, az erre való igénynek láthatónak kellene lennie.
2009. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Illetve nem mindig

kezdenek felborulni a nemi szerepek

ha annyira jó az emancipáció, akkor tessék csak kezdeményezni is, ettől nem dől össze a világ, ha avalmit akrsz, megmondod, senki nem gondolatolvasó

2009. júl. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

melo és pénz miatt mi csak 3 nap 2 éjszakát tudunk megoldani,de megoldjuk...évközben ő diplomázott,nekem még félévem van,rohanás az egész...nyáron muszáj kikapcsolni napokra...nálunk nemis volt téma,h menjünk-e...csak az időpontot egyeztettük,kinéztem szállást,és kész

22/L

2009. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én már mondtam, hogy legyen, de közben bekerült a képbe még két kisebb nyaralás barátokkal. Ahol szintén sátor, közös szoba. Vártam, hogy mondja, de akkor mikor megyünk kettesben. Tegnapig, akkor mondtam, hogy menjünk ketten valahova... Erre ő, hogy ez ki is ment a fejéből, hogy már beszéltük. Ezután mondta, hogy persze menjünk. Akkor a haveros kettő közül egyet lemondunk. Csak azt nem értem, hogy lehet az ilyet elfelejteni?
2009. júl. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!