Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne haragudjon rám? Ő életem szerelme.

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akibe szerelmes vagyok,de nem kellek neki. Eddig egész jóba voltunk,de most nem tudom mi a baja. Letiltott msn-ről,nem válaszol az smseimre,és még az utcán se mindig köszön. Kérdezem mi baja,semmi. Haragszik rám? Nem. De akkor mégis miért csinálja ezt? Biztos,hogy haragszik,különben nem csinálná ezt.
2009. júl. 6. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is szerelmes beléd, és így akarja "felhívni a figyelmedet" magára???


Ő tudja, hogy Te szerelmes vagy bele?

2009. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de van ilyen dilijük a pasiknak. Az én pasim 2 hét után elment mellettem köszönés nélkül..:O Aztán egy hétig nem beszéltünk semmi aztán buliba találkoztunk úgy viselkedett velem, hogy össze jöttünk, aztán megint semmi, most hogy rájöttem, hogy nincs is rá szükségem teper, de feleslegesen.


Szerintem, hagyd egy picit, nekem is hiába mondták, de egyszer úgy kiborultam miatta hogy a buliba sírógörcs jött rám kirángattam b.nöm és a szóakozóhely elött bőgtem. Erre oda jött pár srác tökre felvídítottak, vissza vittek táncolni. Szóval végül jó estém lett.

Azt tanácsolom neked, hogy egy kicsit foglald el magad járj el a barátnőiddel szórakozni és jobb lesz.;)

2009. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy szeretem,de ő mást szeret. :( Szóval szerintem csak simán utál engem. :'(
2009. júl. 6. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért ez furcsa, mármint ahogy viselkedik Veled. Vagy mégis téged szeret, vagy esetleg hallott valami pletykát, amivel megsérthetted, és ezért? Utána kéne járnod, mi lehet az oka, különben nem fogod tudni "orvosolni" a bajt. Azért drukkolok! :)
2009. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy kérdezem,hogy mi a baja,de semmit nem mond. :( Annyira szeretem őt! Pedig tudom,el kellene felejteni. :'(
2009. júl. 6. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mást szeret, akkor azért. Miért adna neked esélyt a reménykedésre? Ha az én pasim beszélgetne MSNen, meg sms-ezne olyan csajjal, akiről tudja, hogy szerelmes belé, akkor én is megkérném, hogy határolódjon el a csajtól határozottan és tisztán. Ez azt jelenti, hogy letiltja MSN-ne, nem válaszol az sms-ekre és nem áll le vele dumálni. Nem hagy neki halovány reménysugarat sem, és tökéletesen kiáll mellettem.


Ezt egyébként én is ugyanúgy megteszem, pont tegnap volt pl egy hasonló esetem.

2009. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!