Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat örökké az első kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat örökké az első kapcsolat? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy több éves kapcsolatm és nekem elsőtte nem volt komoly de neki igen és félek ha vele maradok és eljegyzés stb... akkor jönnék rá hogy még nem éltem ki magam az még rosszabb lenne de ha most szakítok vele és nem találok mégegy olyat akivel ilyen szinten összeillünk?:S mert szinte együtt élünk és szretem is csak mostanába kicsit ellaposodott a dolog nem olyan mint régen nem tudom vele maradjak-e azt mondja szeret meg néha tényleg úgy tűnik de van mikor kételkedem benne :S am 19/L vagyok
2012. jún. 22. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fogsz még egy ilyet találni, a mostani fiatalok nem komoly kapcsolatot akarnak hanem csak egy éjszakásat..
2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ma a lányoknak kiélni magukat?L Régen csak a ribik tették ezt!

Ha szeretitek egymást, tesztek a kapcsolatotokért,akkor örökké tarthat!

2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
először is próbáld felpörgetni! csináljatok őrült dolgokat együtt, kezdjetek bele valami extrémebb sportba, akármi. vagy menj el egyedül/barátaiddal nyaralni pár hétre, hogy kicsit távol legyél tőle. és gondolkozz egy keveset, és lazíts, szórakozz sokat.
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ki akarsz e próbálni mást, azt neked kell tudnod.


Azt viszont elárulom, hogy minden kapcsolat "ellaposodik" idővel, úgyértve, hogy a kezdeti izgalom alábbhagy, hiszen megszokjátok egymást. Nem tudom, hogy ez miért okoz olyan nagy gondot egyeseknél, ha amúgy boldogok.


Tarthat örökké, de ez a két felen múlik.

2012. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az első barátommal vagyok együtt.Én nem érzem úgy,hogy az,hogy vele vagyok bármitől is megfosztana,vagy hogy lemaradnék dolgokról.Ha a kiélést fogalma alatt arra gondolsz,hogy nem voltál még más pasival,akkor nekem például az a véleményem,hogy attól,hogy sok pasival lennél együtt nem biztos,hogy olyan baromi sok tapasztalatot szereznél,inkább kiégés lenne,mint kiélés...szerintem kísérletezzetek a barátoddal,ki lehet találni új dolgokat,nekünk több mint két év után is sikerül a dolog.

Az is lehet,hogy túl fiatal voltál,mikor összejöttetek(19 vagy és több éve tart a kapcsolatod,így gondolom ez a helyzet),ilyenkor sokszor megesik,hogy az egyik fél(vagy mindkettő)belefárad és úgy érzi,hogy még nem élt eleget és azért 19 évesen az eljegyzésen gondolkodni elég korai,én is megijedtem volna ennyi idősen,ha ilyeneken kellett volna agyalnom.Meg azért az összeköltözés is korai volt még szerintem

Azt hiszem,hogy nincs olyan több éves kapcsolat,ami olyan,mint az elején,viszont azért lehet tenni,hogy valamennyire fenntartsd a lángolást,kérdés,hogy akarjátok-e vagy sem.


22L

2012. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!