Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes belé, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes belé, de hiányzik?

Figyelt kérdés

Szakítottunk.Több mint két év után,még friss a szakítás.

Annyiszor eszembejut,hogy ezt is elmondom majd neki,megmutatom majd azt neki mert érdekelni fogja stb..Aztán persze pár másodperc után rájövök,hogy már nem fogom tudni.

Pedig tudom,hogy nem vagy szerelmes,csak szeretem és jobb lesz így.Mint egy jó barátot szeretem.Miért ilyen rossz akkor?:( Miért kattogok rajta egész nap?


2012. jún. 22. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem léptél túl rajta, mivel friss a szakítás.
2012. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam nem lesz olyan nehéz,mert nem vagyok szerelmes.:/
2012. jún. 22. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, az, hogy elmúlik a szerelem az biológilag oké, mindenkinél megesik! De attól még nem kell hogy a kapcsolat véget érjen. Akkor minden kapcsolat csak 2-3 évig tartana. Attól még szerethetitek egymást, hogy nem lángol a szerelem...
2012. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint ezt nem úgy értem, hogy na rosszat csináltál, meg minden, csak gondoltam közlöm :D Mert én is kapcsolatban élek, és nem tervezem, hogy elhagyjuk egymást majd pár év múlva, mert már nem olyan a szerelem mint az elején :D Majd felfrissítjük :) Ha már az elején ő kellett nekem és én őneki és több éve együtt vagyunk, nem fog más kellene és nem fogom otthagyni :D
2012. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!