Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy 20 éves srácba én viszont 25 vagyok. Már napok óta csak ő jár a fejemben, most is vele szeretnék lenni. Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 14:53
1 2
 1/19 okoska31 ***** válasza:
kezdeményeznék.
2012. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt amit akkor csinálnék ha a srác 26 éves lenne mondjuk. Vagy 28. Már mindketten felnőttek vagytok, az ismerőseim pont most házasodtak ilyen korkülönbséggel (ott is a lány volt idősebb).
2012. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Hazudd azt hogy te is 20 éves vagy, ezt sokan csinálják.
2012. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Szilvásbuktát
2012. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ismer a srác, sőt barátok vagyunk, tudja hány éves vagyok. Szilvásbuktát pedig nem csinálok, mert nem szeretem.
2012. jún. 22. 15:25
 6/19 anonim ***** válasza:

Attól még csinálhatnál, mi szeretjük.

Nem a srácnak kell hazudnod a korodat hanem a környezetének, addig is gyakorold be otthon a 20 évesek vihogását hogy hihető legyen. Ebben a legjobb a VV Seherezádé, youtubeon találni róla tutorialt.

Persze, ha 30-nak nézel ki akkor semmi nem segit.

2012. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Másnak se csinálok szilvásbuktát, mert meleg van és ilyenkor nem főzök-sütök. Ajánlom a sarki pékséget. Továbbá nem tudom, ki az a VV Seherezádé, illetve a srác nem egy gyík, hogy arra kényszerüljek, hogy VV-színvonalra süllyedjek a kedvéért. Valamint 30-nak se nézek ki, mindig fiatalabbnak néznek a koromnál. A továbbiakban értelmes válaszokat várnék, esetleg tapasztalatokat:)
2012. jún. 22. 15:48
 8/19 anonim ***** válasza:

VV Seherezádé egy magas homlokú lány, a wikipédia szerint az ország legokosabb huszonévese. Ő a mi jövönk.


Ha a srác nem egy gyík akkor megkaptad a választ amire vágytál.

2012. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, biztos olyan logika mentén ő a legokosabb, ahogy Voksán Virág elvileg a 10 legszebb magyar nő közt van (most hallottam valahol):D Mindegy, ehhez még nekem fel felnőnöm biztos, hogy megértsem. Amúgy a srác barátai is tudják, hogy hány éves vagyok, ismerem őket.
2012. jún. 22. 15:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Imádjuk az idősebb, tapasztaltabb néniket, hagyd,hogy a kisgyerek jól érezze magát! Az az 5 év amugy sem sokat számít, én még egy csúcskategoriás 45 évessel is el tudnám képzelni a dugványozást. F26 !!
2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!