Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettétek már tönkre más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettétek már tönkre más kapcsolatát azzal, hogy akit kinéztetek volt barátja, és ezért magatoknak akartátok? És ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert már elegem van, hogy mindig olyan lányt fogok ki akinek van párja, és nagyon szívesen tenném tönkre a kapcsolatukat. Nem érdekel az a mentalitás, hogy had legyenek boldogak együtt, ha nem lehet boldog velem, akkor szívesen tönkretenném a kapcsolatát. Nagyon sok trauma ért az életben és kijár nekem a boldogság. Ha tudtok írjatok már egy kis sztorit erről.
2012. jún. 23. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
figyelj bunkóságnak hangzik és szinte látom hogy mindenki most majd oltogatni fog engem emiatt, de az ember AZ ÉRZELMEIRŐL NEM TEHET! én olyat csináltam hogy volt pasim 1 évig de beleszerettem a haverjába(Rolandba) és a legjobb barátnőm is Rolandot szerette,és Rolandnak is volt barátnője. fogtam és tönkretettem a kapcsolatukat aztán szakítottam a pasimmal összejöttem Rolanddal a legjobb barátnőmet elveszítettem(ami nem is baj mert 8 évig csak kihaszált:))) és most jelenleg Rolanddal vgyunk együtt már másfél éve:) tudod: TEDD MEG ÉS BÁND MEG MINTHOGY MEGBÁND HOGY NEM TETTED MEG!;D
2012. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért megnézném, hogy akarná valaki tönkretenni a kapcsolatomat. (Mármint fiú) :D

Engem amúgy sosem érdekeltek a foglalt pasik. Amennyiben 10/10-es a csávó akkor sem, nekem valahogy a foglalt jelző ténye kiábrándító hatással bír, és amint megtudom, hogy van barátnője, már kb oda is veszett az érdeklődésem. Szerintem mindenkit lehet überelni, kár leragadni egy embernél, és nála szenvedni, főleg, hogyha jó a kapcsolatuk, akkor meg aztán pláne elég szánalmas próbálkozás, ha próbálod tönkretenni. Az első valszeg olyan körökben is mozgott, hogy ott a kapcsolatok értéke nem túl mély ezért sikerült neki megszerezni a srácot.

De ha te ettől leszel boldog, hát próbáld tönkretenni, de szerintem csak magadat alázod, ráadásul az, hogy tönkreteszed az ő kapcsolatukat, úgysem fog neked örömet okozni, mert nem lesz senkid. Plusz mondom, ha ideje korán kapcsol, hogy mire készülsz, tiltanak a pecsába, elkerülnek, és le se sz.rnak... És akkor meg még mélyebbre süllyedsz... De minek?

2012. jún. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerettem a sracot, mindkettonknek volt parja... Baratok voltunk egymas parjaival. Aztan megtortent a dolog... Szakitott mindkettonk, es osszejottunk. A baratsag megszakadt, de amugy se volt mely...
2012. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem, de ha tönkre tudnám tenni akkor ott valami amúgy sincs rendben. Vagyis nem kár érte.


21/N

2012. jún. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagy Vanessza 21 válasza:

Ez kettő emberes..

Attól,hogy te tönkre akarod tenni,nem biztos,hogy sikerül.

És ha a csaj elhagyja miattad a pasiját,valószínű,hogy téged is el fog hagyni valaki másért..

2012. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!