Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő elteltével mondtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével mondtátok párotoknak, hogy hiányzol, szeretlek?

Figyelt kérdés
Közel 30 éves vagyok. Sajnos már koppantam nagyot és elég óvatos vagyok, de ezzel az új párom is hasonlóképp van. 3 hónapja találkozgatunk, de nem vagyunk éjjel-nappal együtt. Már lassan úgy érzem, hogy mondanám neki, hogy hiányzol, de valamiért mégsem merem. Talán félek vagy nem akarom én elsőnek, lehet ő nem így érez még stb..
2012. máj. 31. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én párom 32 éves és nagyon nehezére esik kimondani a szeretlek és a hiányzol szót mert ö is sokat csalódott és fél hogy megint csalódna pedig mi már régota együtt vagyunk szerintem egyszerüen mond ki hidd el örülni fog neki és valoszinüleg viszonozza is ne mélyülj el a régi csalódások miatt
2012. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez fura ...

Ha már valakivel összejövök úgy "tartósan" ami 1ként szökő évente van kb..annak 2 nap után is kitudom mondani ,h szeretlek hiányzol...

Talán azért is van ,h csak szökőévente jönnek össze ilyen kapcsaim mert koppantam már én is eleget ,de akivel már odáig eljutok ,h tényleg komolyabb dolog akkor ott már ilyenen nem vacilálok ,h mikor mondjam neki..

2012. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 percig nem szól hozzám,akkor mondom neki.Amúgy a max kibírt időtartam eddig néklküle 6 perc vót
2012. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én akkor mondom ki ha már úgyis érzem, és ha látom rajta/mondja, hogy ő is úgy érzi. 3 hónap után már simán ki lehet mondani, bár ez sok mindentől függ. Te érzed, hogy mennyit fejlődött a kapcsolatotok 3 hónap alatt. Mi a mostani párommal kb. egy hónap után mondtuk, de ez tényleg egy olyan kapcsolat, hogy szinte mindenben passzolunk, sokszor ugyanarra gondolunk és nagyon ritkán veszekszünk.
2012. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!