Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az olyan pasival aki fél a bunyótól?

Figyelt kérdés
Jó a srác humora sőt már úgy kell leütni mert abba nagyon profi, munkáját becsülettel végzi, értelmes és okos néha vannak napok mikor mindent 3-szor kell neki elmagyarázni ami nálam nem baj, udvarias is normálisan beszél mindenkivel, nem bunkó, a buliban sem unalmas vele csak ez az egy probléma van nem jók az idegei a harci helyzetekhez. Bár pszichológushoz jár mert a rossz emberek környezetében stresszes. Ezért kidobjam, a mai világ erkölcsi normája alapján? 30/L
2012. jún. 23. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdhetne harcművèszetre járni..
2012. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

loool, nem hiszem el... Mégis ki verné meg? Vagy akár téged? Nem majmok vagyok jó reggelt xD Enyhe testisértés elkövetője akár 2 évet is kaphat...

f18

2012. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ez miért probléma mégis? Talán a középkorban még az lehetett volna, de a mai világban? Főleg hogy ennyi jó tulajdonságot soroltál fel, szerintem elhanyagolható.
2012. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak vészhelyzet esetén derülhet ki, mennyire bátor, és te is. Menjetek sétálni este 9 után egy cigánytelepre white power-es pólókban. Hajrá! Szurkolok.
2012. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Most a kérdésed az az,hogy kidobjál e egy pasit aki nem akar verekedni?

Ha akarod én agyonütlek,ha ez hiányzik.Írj privit és bármikor megrugdoslak.

2012. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Neki kéne kidobnia téged.
2012. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2012. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sokan mondják ha ez nincs meg akkor már nem igazi férfi.
2012. jún. 23. 11:21
 9/22 anonim ***** válasza:
Jobb félni mint megijedni. Mindenki fél valamitől. És ha valaki fél a bunyótól, az nem baj, mert amúgy is rossz dolog. De, amint írtam is, azért mert fél, még nem azt jelenti, hogy pl. nem védene meg téged. A bátorság mindig a félelemből táplálkozik.
2012. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én meg félek a pókoktól. Akkor már nem is vagyok férfi?
2012. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!