Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a pasival? Mikor írjak neki levelet?

Figyelt kérdés

Rövid leszek, tényleg. Tegnap is megpróbáltam megfogalmazni a kérdést, de kb. két oldalasra sikerült. Ha valami nem tiszta, kérdezzetek inkább és megpróbálok válaszolni.


Megismertem egy srácot az interneten. Ő írt nekem levelet egy oldalon, ahol már amúgy nincs is rajta. Kb. egy hétig beszélgettünk folyamatosan, rengeteget, olyan dolgokról, amiről még álmodni sem mertem volna. Olyannyira elcsavarta a fejemet, hogy a nevemen kívül kb. minden dolgot elmondtam neki magamról. Olyan is volt, hogy hajnali ötig fent voltunk, és dumáltunk úgy, hogy előre leszögezte, hogy nincs sok ideje, mert vizsgázik, és tanulnia kell. Utolsó komoly beszélgetésünk múlthét szerdán volt, amikor megegyeztünk, hogy mindenképp fogunk találkozni, mert ő is, meg én is nagyon akarok.


Azóta nem láttam MSN-en, pedig már offline is hagytam neki üzenetet, nem kapok rá választ... Nem akarok pasi után futni, de ezt a kettőnk között kialakult kapcsolatot egyértelműen nem lehet ennyivel letudni. Elhiggyem azt, hogy tanul, vagy tényleg lerázott valami miatt? Jó lenne, hogyha minél hamarabb megtudnám, mer' szenvedni sem szeretnék ezért sokat.


Facebookon írnék neki levelet, de az a kérdés, hogy mikor? Én tudom a nevét (amúgy ő is tudná az enyémet, de azt mondta, hogy igyekezett nem megjegyezni, mert neki nem olyan fontosak a hivatalos adatok, és előbb szeretne velem élőben találkozni.) és naponta nézem az adatlapját, szokott néha posztolgatni. Írjak neki június 22.-én a vizsgaidőszak végén, vagy inkább a hétvégén valamikor? És szerintetek mi legyen benne? Szomorú stílusú, nyálas legyen, mérges, vagy mi? Köszi a segítséget!


2012. jún. 8. 17:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy nagy eséllyel menthetetlen az ügy, és lekoptatott, de akkor már inkább lelkiismeretfurdalást szeretnék benne kelteni, hogy más lány ne járjon úgy, mint én. Annyi gerinc lehetett volna benne, hogy szól, hogy bocs, ez így nem fog menni XY miatt.
2012. jún. 8. 17:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vizsgázik. Szakmai vizsgák és emelt érettségik tudtommal sok helyen mostanság vannak/lesznek.
2012. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TOMAtm ***** válasza:

több lehetőséged is van.a férfiak vizuális típusok.tehát ha jó csaj vagy gyakorlatilag ezek alapján nyert ügyed van.

ha nem vagy jó csaj,marad a levél és némi remény h jelentkezik.ha egyértelműen nem vagy jó csaj akkor valszeg összejött mással -esetleg csak simán ejtett magában- és akkor hiába a jó beszélgetés meg az összhang.a férfiak 99%a külső alapján ítél.

De am lehet h csak simán te parázod túl,mert a srác ezerrel igyekszik kikaparni a kettest a vizsgákon hogy ne 85ezerért nyomja a melót egy gyárban bérmunkásként 3 műszakban.ez esetben neked kell kaparni h meglegyen a pasi,mert az ilyen ritka mint a fehér holló.

remélem tudtam segíteni.hajrá!

2012. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első: Ó, az tudom, és el is fogadom, de... akkor hogyhogy egy hétig mindig tudott akár egy kis időt is szakítani rám? És pont az egyik vizsgája előtt volt az, hogy hajnali ötig dumáltunk. Ja, és msot szerdán volt a szigorlata, azt hittem, hogy utána ad életjelet magáról, nem adott. =(
2012. jún. 8. 17:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Második: Köszi. =) Amikor küldtem neki képeket (pont ezért is tudjuk gyakorlatilag is egymás nevét.) azt állította, hogy az egyikre többször is kiverte. Részletezte, hosszan, részletesen, konkrétan úgy, hogy többször is beleremegtem. Nem volt az a tipikus nyálas duma. Inkább megdöbbentő. Azt állította egyszóval, hogy nagyon bejövök neki. Persze most már ezt is egyre kevésbé hiszem el, szóval már csak a remény marad. =)
2012. jún. 8. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:

csak nem éjjel-nappal tanul, az én ismerőseim közül sokan vizsgáznak, de azért néha tartanak szünetet is a tanulásban, szóval ha akarna szerintem tudna válaszolni

amúgy én is jártam már így, hogy egyszerűen felszívódott egy pasi, de hiába kerestem utána, még arra sem méltatott, hogy válaszoljon

egy üzivel még megpróbálkozhatsz (vmi semleges stílusban), de ha arra se válaszol, hagyd, tényleg ne te fuss egy fiú után

2012. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és még egy. Említett egy csajt, akit azt mondta, hogy szeret, bár nem mer vele összejönni, mert egyszer már nagyon megjárta vele, és szerinte jobb lenne elfelejtenie őt. Nem hiszem, hogy összejöttek volna, mert pl. nem is egy egyetemre járnak, de ha mégis, még mindig úgy vagyok vele, hogy illett volna szólnia akkor. Azt is mondta, hogy attól, hogy foglaltak vagyunk, barátok ugyanúgy lehetünk, ami engem speciel nagyon motivált. Dehát ha nem jelentkezik...
2012. jún. 8. 17:44
 8/14 A kérdező kommentje:
Harmadiknak köszönöm, én is kb. erre jutottam. =) A kérdés még mindig az, hogy mikor. ^^"
2012. jún. 8. 17:47
 9/14 anonim ***** válasza:
most!!! :)
2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki vetette fel, hogy találkozzatok? Egyik barátnőm folyton keresi a fiút és ezért az kevésbé érdeklődik utána, én inkább hanyagolni szoktam őket és a csinos vagy és jófej, akkor ő fog futni utánad. Ne küld neki ezer üzenetet, hogy hol van már attól elbízza magát.
2012. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!