Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
azvan hogy jövőre megyek 9.be és már a fb-n megtalálam azt a fiút aki szintén oda jár de ő egy évvel idősebb. irtozatosan tetszik nekem már fb-n beszéltünk is egy pár szót, de lett barátnője. az tudnotok kell rólam hogy elég sok fiúnak jövők be (nem egoistaságból, csak tényleg tanácsokat szeretnék) de nekem ő annyira tetszik, és arra gondoltam hogy majd szeptemberbe elkezdek vele ismerkedni. de fb-n mindig én írtam neki , és később lett barátnője. Szerintetek hogyan kéne hozzá kezdenem , hogy valahogy észre vegyen?:) tudom ez a kérdés legalább 100x van meg ezen az oldalon, de most erre válaszoljatok! köszi.

2012. jún. 23. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

elég sok fiúnak jövők be. nem jövők, hanem jövök. nem mindegy. de minek is kell ezt nekünk tudni?


ha van barátnője, felejtsd el, nehogymár tönkretedd mások boldogságát.

2012. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 flengyel válasza:

Ha van barátnöje akkor most hagyd a dolgot,vagy ha mégsem tennéd akkor valahogy férközz a közelébe és vesd be minden nöi bájad!Nem házas ugyhogy válthat másikra(bocs ezt másképpen nem tudom leirni)


sok sikert


ui:vannak még férfiak rajta kivül is ám:-)

2012. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden lányért odavannak a fiúk, ezen igazán nem kellene meglepődnöd. Rondákat is úgy gerincre vágnák ahogy kell, ebben a korban.

Ja igen, hogy mit csinálj? Csirkemell csíkokat parmezán sajtos - burgonyás bundában rízzsel.

2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval igazából ti sem tudtok hogy mit... amugy a barátnőjével nem jönnek ki az üzifalán olyanokat ír ki hogy "miért történik ez meg velem" meg hogy " a távolság tönkre tesz mindent"
2012. jún. 23. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem beszélgessetek továbbra is és majd kialakul

szorítok :)

2012. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tetszik egy fiú, mit csináljak?"


Pálinkát.

2012. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!