Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lány barátomba, de volt neki barátja. Azt mondta hogy időt kér adtam neki. 1,5 hónap után hívott hogy engem szeretne. Azonban bennem ez az 1,5 hónap.... Azért annak ellenére hogy bármelyikőtök összerakná a két kezét, kiszerettem belőle... A helyzetet súlyosbítja, hogy megismertem egy másik lányt aki teljesen olyan belülről mint én és nagyon szép, aranyos, kedves. Most ha elmondom a "barátnőmnek" hogy fölösen szakított nem csodálnám ha tarkón lövéssel kivégezne, de azért 1,5 hónap sok volt és döntenie kellett volna. Lehet még ebből normális kapcsolat :\ ?
2012. jún. 23. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
azzal jöjjél össze, akivel szeretnél! Ne kényszerből! Megértelek, hogy kiszerettéál belőle, találkoztam már ilyennek... Ha neki másfél hónap gondolkozási idő kellett, akkor téged nem szerethet igazán...
2012. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az :(
2012. jún. 23. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

hát akkor nem is biztos h miattad szakított, vszínűleg amúgy is tönkrement a kapcsoalt, és te ott vagy helyben, kézenfekvő:)

magyarul tartalék vtál.


szerintem ne bánd,

hogy maradhat-e barátság, az csak tőletek függ, sztem lehetséges ha olyan személyiségek vtok, h ez nem tesz keresztbe a kapcsoaltotoknak

2012. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp magányos a szakítás miatt, te pedig ott vagy neki..ne add meg neki azt az örömöt hogy akkor ugrálsz mikor ő fütyül, ráadásul te se gondolhattad annyira komolyan ha másfél hónap alatt kiszerettél belőle. Ha pedig egy hozzád nagyon is illő lánnyal épp alakul valami akkor ne szalaszd el ezért.
2012. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megszívlelendő tanácsok azóta azonban szét mentünk :D És már azon gondolkodom hogy megyek fel Pestre az én kis jelöltemhez XD
2012. jún. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!