Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat az exem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem, miért csinálja ezt? Részletek lent, kérlek normális válaszokat (kort nemet)

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki nézni fog de barátok vagyunk és sokszor találkozunk, jól elvagyunk, és nagyon örül ha közelébe vagyok ha megölelem, de mégis azt mondja hogy zavarja a közelségem. Van egy csaj akivel alakul valami és mindig róla kérdezget, és féltékenykedik. Ha nem írok rá hívom akkor hiányzok neki de letagadja és azt írja nem is, mikor ő ír rám.

2012. jún. 2. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
A véleményem határozottan az hogy csaj ha le is tagadja de még mindig szeret téged, és ezért van minden
2012. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Jah és 18L voltam
2012. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az exekkel végleg le kell zárni a dolgot.Főleg az ölelgetős részekre gondolok.A múltad része,de a jelenedhez már nincs köze,és az új lánnyal sem lesznek barátnők.
2012. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!