Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ért meg senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg senki? Miért nem lép be az életembe egy normális, aranyos fiú sem?

Figyelt kérdés

Az embereknek úgy érzem, hogy fogalmuk sincs rólam. Még a saját családomnak is alig. Nem tartják semmire, amit csinálok, nem ismerik el a tehetségem. Ugyanez van a férfiakkal. Le sem sz*rják, hogy ki vagyok, állandóan megd*gni akarnak, vagy olyan iszonyatos csicskák, hogy én egy perc alatt elküldöm őket. Ha mégis komolyabb szándékkal közeledik valaki, annak is vége szakad, mert hamar kijönnek a különbségek: A legtöbb fiút a bulizás érdekli, meg az ivás, én pedig ezeket egyáltalán nem kultiválom, főleg nem a korosztályomban népszerű stílusban. Erre persze jön a csalódás, hogy azt hitték, hogy én belevalóbb, bulizósabb lány vagyok...stb.


Nagyon unom már, hogy senkit nem érdekel a lelkem, senkivel sem egyezik az ízlésem (pl. zene, film), senkivel sem lehet igazán érdekes, és vidám, elvont, emlékezetes dolgokat csinálni.


Itthon is feketebárány vagyok, mert más vagyok, mint a családtagjaim. Nem találtam meg rögtön, érettségi után, hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel, és nem tudták elfogadni, hogy nem mentem alibiből egyetemre azonnal, csak most fogok. A rajzaimat, és az írásaimat pedig kinevetik, és közlik, hogy foglalkozzak értelmesebb dolgokkal.


Bocsi, hogy most ezt leírtam így, egy összevisszaság az egész, de bennem van a remény, hogy itt tud valaki mondani valami okosat, vagy bátorítót, mert nagyon el vagyok keseredve.



2012. jún. 22. 23:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
0%
változz meg szerintem, a művészlelkeket eltiporják és felesleges is az lenni, menj bulizz, élvezd az életet :D
2012. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
korod, kedves kérdező?
2012. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Megváltozni biztos nem fogok. Nem leszek hajlandó mások miatt elnyomni a saját személyiségem.
2012. jún. 22. 23:31
 4/51 A kérdező kommentje:
21
2012. jún. 22. 23:31
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Hát én elvileg helyes,magas fiú vagyok,mégse szeretek inni vagy bulizni,nem is szoktam.Sajnos csak 16 éves vagyok.De nem lehet,hogy túl különleges az ízlésed?(zene stb..)
2012. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
ugye nem drone-zenét hallgatsz? :O http://www.youtube.com/watch?v=x0E2Pn0orZU
2012. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
mert annak semmi értelme :D
2012. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Hűha, ez még nekem is sok...:'D
2012. jún. 22. 23:36
 9/51 anonim ***** válasza:
mert annak semmi értelme :D
2012. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
ezt miért küldte el kétszer? :D
2012. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!