Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nyagyon tetszik és szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Valentin napra kaptam tőle ajándékot .Ő a tánc párom is és táncórán mindig fogja a kezemet mikor a töbiek nem fogja ésm ezért mindig kombinál a tanár is és ez őt nyagyon idegesíti szerintetek elmondjam neki hogy szeretem ne tudom hogy mit csináljak ?Ötleteket várom .
2012. jún. 23. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy dugjon meg
2012. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Killerdecsy ***** válasza:
Mond el neki hogy szereted
2012. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De szép neved van. :) Mondd el neki, csak ne tánc közben, és csak annyival indíts, hogy bejön, ne a szerelemmel ugorj neki. :)
2012. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, de szerintem a srác előbb-utóbb lépni fog. Ha esetleg kicsit félénkebb típus, akkor bátorítsd őt, de ne feltétlenül zúdítsd rá azt, hogy szerelmes vagy. Gondolom, te sem vagy számára közömbös, nem szokás Valentin napra csak úgy ajándékot venni. Fogalmam sincs, te milyen visszajelzéseket szoktál neki adni, arra ügyelj, hogy ha örülsz a közeledésének, akkor azt ne titkold el, de ne is túlozz. Ha titkolod, akkor azt hiheti, hogy nem tetszik neked. Sok sikert, remélem, összejön nektek.
2012. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7.esek vagyunk köszi a tanácsokat majd megpróbálkozok velük.13 éves vagyok ő meg 14.
2012. jún. 24. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be vele a wc-re, húzd le a gatyáját, és elégítsd ki orálisan, szerintem vágni fogja, hogy nem közömbös neked :D
2012. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!