Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha utál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik. Anya barátnőjének a fia. Mit csináljak, ha utál engem az anyukája. Nem nagyon mutatja ki, hogy utál, csak másként viselkedik velem, mint mindenki mással. És nagyon bírom őt, csak ez eléggé zavar.

Előre is köszi az értelmes válaszokat.

U.i.: nem szeretnék erről beszélni se anyával. Se a barátnőjével. Se a fiúval, aki tetszik.



2012. jún. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a "másképp viselkedik" konkrétan mit takar? lehet, hogy nem is utál téged, csak úgy érzed. (Egyébként a fiús anyáknál sokszor előfordul a "féltékenység", néha képesek elmarni a fiú mellől a lányokat, miközben azt hangoztatják, hogy a srác boldogsága mindennél fontosabb a számukra.) Ha te is tetszel a fiúnak, akkor végül is nincs gond, nem a szülők kedvéért kell boldognak lennetek, hanem a saját kedvetekért.
2012. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokszor... Szinte mindig nem hallja meg, amit mondok.

Ha megkérem valamire, nem teljesíti. Pl.: hozzon ide egy poharat... stb.

Míg mindezt mindenkinek megteszi.

De én vele kedves vagyok. Mit tegyek?

2012. jún. 23. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem érdemes lenne ezt megbeszélned a barátnőd anyukájával. Csak szimplán rákérdezni, hogy vajon haragszik-e rád. Nem ártana mielőbb tisztázni a szitut, nehogy egy esetleges félreértés tönkretegyen mindent. Anyukád barátnője egyébként tudja, hogy tetszik neked a fia? Vagy volt esetleg korábban köztetek olyasmi, ami lehetőséget adott az összezördülésre?
2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én 14, ő 15

Az anyukája 39.

És az anyukája anyukám barátnője

2012. jún. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!