Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aki megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki megcsalja a parjat attol fuggetlenul lehet bele szerelmes? Tapasztalatok, velemenyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
szerelmes biztos, hogy nem
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem akkor már nem szerelmes belé, ha megcsalja
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes, de szánalmas.
2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
aki szerelmes valakibe az nem fogja megcsalni bárki is csal meg bárkit az már nem szereti
2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes, de szánalmas.
2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aki szerelmes valakibe az nem fogja megcsalni bárki is csal meg bárkit az már nem szereti
2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes a párjába az nem fogja megcsalni.
2012. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem lehet maximum szeretheti mint embert a párját de nem szerelemes belé az tuti
2012. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Sok pasi azzal érvel, hogy a férfi poligám, és nem tud ellenállni. Nekem volt olyan barátnőm, hogy a férje állandóan félrejárt. Megtehette, mert a csaj mindig megbocsájtott neki. Aztán amikor betelt a pohár, és elváltak, akkor nézett csak, hogy mit veszített. Szerette, igen, de nem bírta ki, hogy ne legyen másokkal is. Van ilyen pasi is. Hála Istennek én nem akadtam még össze ilyennel, és nem is tűrném el.
2012. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a barátnőmet - bár nem jelenteném ki egyértelműen, hogy szerelmes is vagyok belé - egy év alatt párszor előfordult, hogy félreléptem, de sosem az alkohol vagy épp azért, mert nem tudtam ellenállni a kísértésnek. Egyedül azért, mert vannak olyan "szükségleteim", amit az eddigi kapcsolataimban megkaptam, de most nem. Ez nálam agyban dől el, mivel fizetek érte és mindig csak azt a bizonyos dolgot kérem, így nem számítom megcsalásnak (még ha az is), nem stresszelek rajta, nem érdekel. Se haverokkal, se társaságban nem beszélek róla,így nem is bukok le. Még eddig a gyanú sem merült fel, hogy megcsalnám. Amiről nem tud, az nem is fáj.

23/F

2012. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!