Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok esélyt még ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt még ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy párom 5 éve, 4 éve lakunk együtt. Az elején egy nagyon aranyos lelkisnek mondható bújós, szeretgetős ember volt, azonban ez mára teljesen megváltozott.

Én ebbe az emberbe szerettem bele annak idején. Ahogyan telt az idő egyre jobban nem foglalkozik velem. Sajnos a munkahelye is olyan hogy ritkán van itthon és akkor sem én vagyok a fontos hanem minden más ( persze azt mondja hogy nem igy van) én az idő alatt még ő oda van dolgozni itthon vagyok és szinte sehova nem megyek.

Elmondtam már neki jó párszor hogy nekem ez nem jó igy változtatni kellene hogy ne menjen rá a kapcsolatunk, de mindig azt mondja hogy hagyjam már a hülyeségeimmel.

Nem tudom mit csináljak mert szeretni szeretem, de nem igy képzeltem el az életemet hogy otthon vagyok egyedül soha nem megyünk sehova együtt és még mikor alkalma is lenne rá akkor sem foglalkozik velem. Teljesen kivagyok borulva.

Azt tudni kell hogy én egy lelkis szeretetre vágyó családcentrikus 25 éves lány vagyok.

Írjatok véleményt lécci!


2012. jún. 23. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEM
2012. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, a párod egy önző ember, te sokkal jobbat érdemelsz, egy olyat aki igazán szeret és nem csak másodlagos vagy számára.

22F

2012. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el te is dolgozni? Hátha harmonikusabb lenne a kapcsolatotok ha volna saját életed és nem azt várnád visszaszámolva minden este, hogy megjöjjön a párod.
2012. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis féltékenység jót tenne neki. Nem azt mondom, hogy félremenj, de ha észrevenné, hogy más pasik is érdeklődnek utánad, talán észbe kapna.
2012. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kívülállóként egyértelműen kidobásra ítélt férfi,de ez benned másképpen zajlik... Remélem idővel keresel olyat aki nem vesz ekkora fordulatot ha a szerelem megváltozik!
2012. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom rendesen csak már délutánra hazeérek ugyhogy nem azzal van baj. Biztos szeret valamilyen szinten csak már szerintem elhidegültünk egymástól a sok ottalvós meló miatt.
2012. jún. 23. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik a párod? Bennem biztos felmerülne -főleg, ha így viselkedik velem- hogy esetleg félrelép. Csak mert mondtad, hogy sok ottalvós melója van..
2012. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fizikai munkás dolgozó és az ország bármelyik területére kell menni van mikor egész hétre van mikor csak pár napra pl most is Szombathelyen van. Férfi munkatársai vannak.
2012. jún. 23. 23:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy adnék egy esélyt, mindenkinek kijár. De nem hiszek abban, hogy valaki tartósan megváltozik külső befolyásra. Szóval inkább mehet a levesbe. Fiatal vagy még, ne kösd le magad egy olyan kapcsolatba, ami igazából már most sem működik.
2012. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy el kéne neki mondani, hogy ha így folytatja elveszíthet. És ha elég fontos vagy neki, akkor biztos képes változni. Meg lehet érteni, hogy sok a munkája, fáradt és abba a kevés szabad idejébe sok mindent bele kell zsúfolni. De ha mások az igényeitek, és nem érdekli (a leírásból így tűnik), hogy te így nem érzed jól magad, akkor keress mást. Még fiatal vagy ahhoz, hogy ne tudj változtatni a dolgokon.
2012. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!