Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok esélyt még ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt még ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy párom 5 éve, 4 éve lakunk együtt. Az elején egy nagyon aranyos lelkisnek mondható bújós, szeretgetős ember volt, azonban ez mára teljesen megváltozott.

Én ebbe az emberbe szerettem bele annak idején. Ahogyan telt az idő egyre jobban nem foglalkozik velem. Sajnos a munkahelye is olyan hogy ritkán van itthon és akkor sem én vagyok a fontos hanem minden más ( persze azt mondja hogy nem igy van) én az idő alatt még ő oda van dolgozni itthon vagyok és szinte sehova nem megyek.

Elmondtam már neki jó párszor hogy nekem ez nem jó igy változtatni kellene hogy ne menjen rá a kapcsolatunk, de mindig azt mondja hogy hagyjam már a hülyeségeimmel.

Nem tudom mit csináljak mert szeretni szeretem, de nem igy képzeltem el az életemet hogy otthon vagyok egyedül soha nem megyünk sehova együtt és még mikor alkalma is lenne rá akkor sem foglalkozik velem. Teljesen kivagyok borulva.

Azt tudni kell hogy én egy lelkis szeretetre vágyó családcentrikus 25 éves lány vagyok.

Írjatok véleményt lécci!


2012. jún. 23. 23:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ennyien írtatok! Igazából ez a probléma sokszor meglett beszélve vagyis én beszéltem ő meg hallgatott mindig az a válasz hogy neki igy jó. Mondtam neki hogy elköltözök és annyit mondott ha menni akarok akkor ugy is megyek. de hova mennék ez a kérdése

Simán megérdemelné hogy elköltözzek. De valahogy olyan nehéz megtenni ezt a lépést.

2012. jún. 24. 00:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el és jöjj össze innen valakivel. Szerinted mi miatt kapod ezt a sok ilyen választ? Örülj hogy van neki munkája és nem te tartod el. Ha szereted akkor inkább a megoldáson gondolkozz ne az elhagyáson. Szerinted ha nagymamád elhagyta volna nagyfatert amikor az mondjuk katonáskodott vagy kiment fát vágni Erdélybe több hónapig akkor hogy születtél volna meg?
2012. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem most kezdődött már ez a dolog csak mostanra jutottunk el odáig hogy valamerre akkor lépjünk mert ez nem jó igy. kb 3,5 éve dolgozik ezen a munkahelyen és borzalmas hogy nincs közös dolgunk nincs közös program sem. Én már szinte megpróbáltam mindent hogy ne fogjam fel ilyen drasztikusan a dolgot. De sajnos nem nagyon sikerül.
2012. jún. 25. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!