Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azért nem kezdtél udvarolni egy lánynak mert féltél, hogy nem leszel elég jó neki vagy hogy a jelenlegi barátját nem tudod felül múlni? Lányok mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
vegyetek komolyan légyszi..
2012. jún. 24. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük alapul, hogy "jelenlegi barátos" lánynak nem udvarolok így a kérdés 2. fele nem is jó. Régen én is így éreztem, de leszarom és azt nézem nekem elég jó lesz-e ő.
2012. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát jó de manapság a legtöbb lánynak van barátja :/
2012. jún. 24. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba ne is rondíts bele, de ettől függetlenül minden cél megér egy próbát. Egyet.
2012. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amelyikenk nincs az is azt mondja, hogy van, mert cikinek érzik.


Szerintem nem is érdemes ezt megkérdezni, ha jól elvagy a csajjal, akkor csak lépegetni kell előre, aztán ha nem tetszik neki akkor úgyis behúzza a féket.

2012. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem neki udvarolni,nem zavar,h közben még az exe,meg egy pár másik fazon is udvarolgat neki.
2012. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 esetben mondják, hogy barátjuk van:

-tényleg van

-nem jösz be neki, mint férfi, és így koptat le

Légy pozitív! Első válaszolót tudom megismételni: ne azt nézd, hogy te jó vagy-e, hanem hogy ő jó-e neked!

2012. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. jún. 24. 14:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy akkor az illető fiú így járt...Nem szívesen lennék kapcsolatban olyas valakivel, akinek folyton bizonygatni kell, hogy méltó hozzám.

Meg eleve, ha nem is udvarol, akkor honnan jönnék rá, hogy tetszem neki? Így nem is lehet a dologról véleményem.

2012. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ezért nem kezdeményezek konkrétan senkinél. Aligha hiszem, hogy bárkinek elég jó lennék. Így értelme se lenne igazán a dolognak.



22F

2012. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szabad csajoknak sem lehet elég jónak lenni, nem hogy a foglaltaknak :D Forever alone winz.
2012. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!