Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szórakozóhelyeken mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szórakozóhelyeken mennyire jellemző h a fiatalabb (18 alatti) lányok maguktól odamennek egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
Utcán már többször is jöttek oda maguktól. Egy discoba mégtöbben jönnének? 18F

2012. jún. 13. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen játékokkal játszol, hogy ilyen feltételezésekkel élsz? :D

legyél már férfi, ha már csajozni akarsz.. De áh.. hagyom inkább. fáradt vagyok én most ehhez ^^

2012. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
odamerek menni nehogy azt hidd! ez csak egy kérdés volt, hogy mire számíthatok még:)
2012. jún. 13. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
belekevernek valamit az italodba, és egy kutyaketrecben ébredsz, arra várva, hogy kivegyék a veséd :D
2012. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Legfeljebb, ha leülsz és egész este játszod a forever alone-t, valaki talán megsajnál.
2012. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit sírsz, én hozzám bezzeg nem bírnánanak odajönni! Csak bámulnak, szemeznek velem, hátrafordulnak utcán utánam, de ennyi csak, de mi a f@szomért nem bírnak már leszólítani akkor?! Te mázlista, örülj neki és élvezd ki!
2012. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Annyira gyakori,mint amikor emberek esnek esőhelyett. Egyszer fordult elő.


[link]



For the first time in history

It's gonna start raining men

2012. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te egy mázlista vagy, de általában szórakozó helyeken több a fiú mint a lány (vannak kivételek persze) és a fiúk szoktak oda menni csjokhoz és ők nagyon meg is szokták ezt kényelmes nekik, max szemeznek a sráccal és várják, hogy ő menjen oda, kivéve a rondák akik kétségbe vannak esve ők szoktak leszólítani fiúkat. Szerintem ne félj, hogy szét fognak tépni. :)
2012. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!