Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megmenteni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerek egy aranyos, kedves, melegszívű lányt. Nagyon szimpatikus volt nekem. Amíg ismerkedtünk kértem, hogy küldjön képet magáról. Na ott egy 100 kg-os lány mosolygott vissza rám. Utána finoman megmondtam neki, hogy több nem lehet köztünk csak barátság, mivel nem esetem a kövér csajok. Ő megértette és maradtunk ismerősök. Fél év után úgy adódott, hogy nem volt jobb dolgom, és megmaradt a barátság és jóban voltunk. Ő jött az én városomban hivatalos ügyek miatt én meg felejaánlottam, hogy akkor ismerekedjünk össze élőben is.


Na ekkor ledöbbentem, mert nem a 100 kg-os leányzó, hanem egy bombázóval találkoztam. Persze a lány ugyanaz volt. Mondta, hogy azért küldött "régi" képet, mert neki számít, hogy az embert önmagáért szeressék és ne csak a külső számítson. Persze megértem az érzéseit, de így utólag már bánom, hogy akkor azt mondtam amit.


Most valahogy szeretném visszahozni azt a "bármi lehet" állapotot. Szerintetek?


2012. jún. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez bukó..
2012. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs veszve semmi. Mond meg hogy nagyon tetszik neked. Eddig is szeretted mint embert de egy férfinak ehhez több kell. Meg kell, hogy értse, a férfiak máshogy működnek mint a nők.
2012. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mit akarsz menteni?Őszinte voltál ő pedig jól átk*rta a fejedet hogy valótlan képet küldött magáról,nincs undorítóbb

a hazugságnál/becsapásnál,az ilyen nő ha máskor szembejön velem átnéznék rajta!!!

2012. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, a csaj gondolom csalódott benned, és azt gondolja - jogosan - hogy nem ő kell neked, hanem egy bombázó. Érdekes megoldást választott.
2012. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment...
2012. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon okos a csaj, ez tetszik :))
2012. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ti meg az érték ítéletetek,szánalmasok vagytok.Mindenki dobjon magáról fel hazugságokat és dicsérjétek magatokat hogy milyen frankó emberek vagytok.
2012. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj elég hülyén áll hozzá. Igenis számít a külső, és ez nem felszínesség, vagy mittomén, hanem ez így működik és kész. A külső is "önmaga". Hiába kedvelsz valakit bármennyire, ha külsőre nem tetszik, nem tudsz beleszeretni. És nem tudsz csak a "lelkével" szeretkezni sem. Ez az amivel az önmagukat csúnyának tartó emberek nem tudnak szembesülni. Ezt meg kell, hogy értse, hacsak nem síkbuta. Ráadásul most már bombázó, szóval kibékülhetne annyira önmagával, hogy beismeri: bizony számít a testi vonzalom, ha párkapcsolatról van szó és nem barátkozásról.

A test és a "lélek" egymástól nem különválasztható, legalábbis a csajozást/pasizást illetően, a külseje is "önmaga".

Én a helyedben őszinteséggel próbálnám megmenteni a helyzetet. Ezt amit most leírtam, elmondanám neki, vagy leírnám levélben. Hátha sikerül meggyőzni. És persze ne titkold előle, hogy igenis tetszik neked. És nem te vagy felszínes, hanem ő gondolkodik furcsán (de vigyázz, ne bántsd meg).

2012. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!