Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megmenteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmenteni egy megromlott házasságot?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt, de tavaly nyár óta egyre többet veszekdeünk, csúnyán beszélünk már egymással és nem vagyunk türelmesek egyáltalán. Általában gyorsan kibélülünk, csak egyre gyakoribbak a viták és attól tartok, ez csak rosszabb lesz. Azt légyszi ne írjátok, hogy beszéljük meg, mert azon túl vagyunk..

2012. máj. 31. 12:39
 1/7 Dottorre ***** válasza:
76%
Nem bántásból írom ezt, de ha már itt kiírod, akkor rég nagy a baj. Beszéld rá párterápiára, mondd el, hogy téged bánt a helyzet, áldozzatok a házasságotok megmentésére mindenképpen, ha szeretnétek megmenteni. Esetleg, ha belefér menjetek el kettesben valamerre egy idilli környezetbe nyaralni a nyáron.
2012. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dobjátok fel a szerelmi életeteket.

[link]

2012. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menjetek párterápiára szerintem jót tenbe nektek
2012. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Összevesztünk, kibékültünk, megbeszéltük, tartott 3napig, aztán kezdődött minden előről. Ez ment kb fél évig. Besokalltam és azt mondtam neki, hogy ha nem tudunk normálisan egymással beszélni és nem hajlandó változni/változtatni (én akkor már kezeltettem magam kineziológussal) akkor váljunk el. Először nem hitt nekem, aztán jött a mutogatás, hibáztatás. Végül beleegyezett. Most együtt járunk kineziológushoz (hogy rendbe tegyük magunkat, így a házasságunkat is) Most kezdenek helyrerázódni a dolgok köztünk. Szerintem is érdemes "párteráiára" menni, olyanra amit mindaketten elfogadtok.
2012. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szerelem idővel minden kapcsolatban elmúlik, de ahol már a szeretet és a tisztelet sincs meg (az ember nem beszél csúnyán azzal, akit szeret, vagy legalább tisztel), ott már nagy a baj.

Boldog vagy? Elégedett vagy az életeddel? Szoktál azon gondolkodni, milyen lenne az életed a férjed nélkül? Gondoltál már a válásra? Ha igen, milyen érzéseket váltott ki belőled? Félelmet, szorongást? Vagy éppen megnyugvást? Gondolkodj el ezeken és ha megtaláltad a válaszokat ezekre a kérdésekre, akkor kérdezd meg ugyanezeket a férjedtől is. Nem feltétlenül kell egyszerre rázúdítani az összes kérdést. Elég egyszerre egyet megbeszélni.

2012. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeretettel es a problemak megoldasaval. ha a hazassag nem kompatibilis felekre epul akkor hosszu tavon ugyis csak frusztracio lessz belole.
2012. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg kéne keresnetek a probléma forrását,h miért van ez a sok veszekedés, elhidegülés.Attól,h megbeszéltétek, még nem javítottatok rajta, csak rámentetek a javulás útjára, s egy helyben toporzékoltok. Az egymás iránti tisztelet is eltűnt , ez nagy baj, és szakadékba zuhanhat a kapcsolat.

Nem tudom,h érdemes-e, és lehet -e így megmenteni a házasságot,h ha alapvető értékek eltűntek, amik szükségesek egy házassághoz.

De ha meg akarod menteni a házasságodat, tegyél ellene,kompromisszumokkal,párterápiával. Kérdezd meg magadtól,h mindent megtettem-e,h megmentsem a házasságom?

Ha igen, s továbbra is ez a helyzet, akkor sajnos tovább gyarapítod a válások számát.

2012. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!