Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nyári szünet kivételével szinte minden nap találkozom és jó haverok voltunk,mindent megbeszéltünk egymással aztán a kapcsolatunk átfordult többre,mint barátság.Nem volt köztünk még semmiféle komoly testi kapcsolat.Nem tudom pontosan miért mentem bele a dolgokba(ölelések stb.),talán nem gondolkoztam eléggé.Most pedig nemtudom,hogy mit tegyek,hogyan szálljak ki ebből a "kapcsolatból" mindenféle harag és viszály nélkül.Van egy másik srác,akivel szintén haverok voltunk/vagyunk.Nála érzem úgy,hogy igazán szeretem.Ő tud a másik srácról és mondta,hogy nem fogunk összejönni,mert én olyan srácot érdemlek mint a másik és támogatná a kapcsolatunkat,de így nem úgy alakul minden,ahogyan ő szerette volna.Mit tegyek ebben a helyzetben szerintetek?Ha elmondom az első srácnak a másodikat,ott biztosan vita lesz,mert ők ismerik egymást.(nem jó haverok,de ismerik egymást)köszönöm a válaszokat.17/L
2012. jún. 24. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azt válaszd, akit Te szeretsz...
2012. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek miért kellene tudnia a másodikról? Ha mondjuk az első srác megölelgetett téged, az még a részedről nem jelent semmiféle elkötelezettséget. Ha picit több volt, ott már bonyolultabb a helyzet, de nem megoldhatatlan. Mivel a második srácot szereted, akkor válasz őt, az elsőnek meg semmi köze ahhoz, hogy kivel vagy, és miért őt választottad. Természetesen nem kell kíméletlennek lenned az első fiúval, de elmondhatod neki, hogy részedről nem érzel semmit iránta, bár jólesett neked a közeledése stb. Remélem, megoldódik a problémád, sok szerencsét.
2012. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha annyit mondasz az első srácnak, hogy sajnálod, adtál egy esélyt a dolognak, de egyszerűen nem érzel vonzalmat, nem lesz miért haragudnia. A második jó, ha tud a szakításról. Hátha feltételezi, hogy önállóan is el tudod dönteni, mi kell neked.
2012. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!