Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, utáljátok, ha egy lány sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, utáljátok, ha egy lány sír?

Figyelt kérdés
Fiúk, utáljátok, ha egy lány sír? Még ha miattatok is? Miket vált ki ez belőletek?
2012. jún. 25. 11:13
 1/9 anonim válasza:
100%
Én ha síró lányt látok, úgy érzem meg kell vígasztolnom és olyankor elérzékenyülök, odamegyek hozzá és megölelem, de csak elméletben, mert gyakorlatban egy lány sem örülne neki. :D VAgyis tőlem nem várnák, mert csúnya vagyok. xD
2012. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miert utalnam? :S

Persze ha az a siras mar hiszti.... Ooooo... azt nagyon! :P

14F

2012. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha csak hisztizik az zavaró.

De ha csak támogatásra van szüksége, az még vonzó is tud lenni.

2012. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha minden kis mozzanat miatt hisztiszerűen az zavaró. Amúgy egy természetes emberi folyamat, helyzettől függően sajnálatot meg egy csomó más érzést kiválthat.
2012. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokszor nem tudom hogyan kéne reagálnom ha síró nőt látok, de semmiképp sem utálom. Néha kínos ha nem tudod mi miatt van és szeretnéd kiküszöbölni a csorbát, de nem tudod hogyan, hisz sokszor az alapproblémát sem tudom.

Aztán van, hogy hibázok és ezért sír a nő, akkor szégyellem magam, hogy ennyire kiborítottam, és próbálok elnézést kérni.

Ha

2012. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy esetben nem szeretem. Ha veszekedünk, és közben elsírja magát. Szerintem ez nem korrekt. Mert így, még ha én úgy gondolom, hogy igazam is van, automatikusan engesztelni és vigasztalni kezdem. Ezért ezt én nem érzem fairnek. Ha máskor sír, nem zavar, megvigasztalom, megkérdem mi baja.
2012. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két és fél év alatt előfordult már (igaz nem miatta) de a párom jól reagálta le, nem sült el rosszul, én voltam utólag mérges, mert nem szeretek sírni, és ha más sír, az is idegesít (kivéve, ha tényleg indokolt, pl. meghalt valaki, vagy valami fontos vizsga nem jött össze, ilyesmui)
2012. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem felbasz, mert színházi előadásnak tűnik (gyűlölöm a film jeleneteket a való életben)


26/F

2012. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogyha tényleg oka van rá. Akkor megvígasztalom, legalábbis megpróbálom.
2012. jún. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!