Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak és tényleg csak "hisztizek és ugráltatom őt" vagy az ő hozzáállásával van a probléma?

Figyelt kérdés
A párom a teljes hétvégét a számítógépe előtt töltötte, szerintem ott is aludt volna, ha nem szólok neki hogy jöjjön lefeküdni. Szombaton még elnéztem neki, de vasárnap már megkértem, hogy legyen kedves nekem segíteni, mert a szekrényeket akartam feltenni a konyhában a falra és egyedül nem tudtam. Ő néhány órán keresztül mindig csak lerázott, hogy majd mindjárt jön és segít, persze nem tette. Én délután már erélyesebben rászóltam, hogy segítsen és mikor erre sem történt semmi, egyszerűen lekapcsoltam a biztosítékot. Válaszul közölte, hogy elege van a hisztizésemből és abból is, hogy én egész nap ugráltattam őt. Utána legalább segített, de azért elég rosszul esett amit mondott. Én nem ugráltatni akarom, de azért elvárnám, hogy amíg én dolgozok addig ő ne csak a gépet bámulja, főleg akkor amikor segítséget kérek tőle.
2012. jún. 25. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem most állj odébb, mert ez csak rosszabb lesz. Ennek akarsz te gyereket szülni? Aztán nevelhetnéd egyedül, mert 2-t nem tenne odébb amíg te gályázol otthon...
2012. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs igaza a párodnak, ez nem a Te hisztid.


Viszont, ha abból a fajtából való, aki a munka temetésén is sorban állna, akkor erre nincs "orvosság".

Max. előre szólj neki máskor, hogy közös munka lesz "ekkor, és eddig, és ezt és ezért."

Így van ideje "felkészülni".

2012. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet,de most a gépezés helyett rákapott a horgászatra!

nekem ezzel semmi bajom nem lenne,ha ugyan annyi részt kivenne a közös életünkből,mint amennyit a horgászattal tölt!

volt,hogy munka után hajnalban ment pecázni,aztán az egész délelöttöt átaludta,délután meg megint dolgozni ment!

az elmúlt héten szinte nem is találkoztunk,nem hazudok akkor,ha azt mondom,hogy kb.1 órát sem beszélgettünk normálisan!

mikor meg felemelem a hangom,h de igenis beszélgetünk,vagy rendet kell rakni,én vagyok a hisztis és én csinálom a problémát!


a hajnali akciója után nagyon össze vesztünk ,közöltem,hogy akkor én haza költözöm(én költöztem hozzá külföldre)

2012. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Gyerek már van és most várom a másodikat (tervezett baba). A párom a terhességek idején "hülyül meg" és ilyenkor mindig a hormonjaimra fogja, vagy mint most, közli hogy hisztis vagyok. Azért tettem fel a kérdést mert már én is elbizonytalanodtam, hogy valóban én lettem házisárkány vagy vele van a baj. Az első gyerek születése után visszakaptam a régi páromat, remélem most is ez lesz, mert egyébként nagyon figyelmes és segítőkész társ és remek apa, de most mitha kicserélték volna.

2012. jún. 25. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem élnék veled az tuti. Nem csodálom, hogy elege van belőled. Hidd el,nem erre az egy esetre mondta,hogy elege van belőle,hogy ugráltatod. Gondolom mindig az van,amit te akarsz. A helyében a sarkamra állnék,
2012. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akit nem érdekel annyi sem, hogy a terhes felesége egyedül próbál egy szekrényt feltenni a falra, az lehet, hogy nem a legodaadóbb pasi. Nem hisztiztél, segítséget kértél, és nem igaz, hogy 2 napon át olyan hú de fontos dolga volt a gép előtt. Mondd meg neki, hogy a közös életetek építgetésében neki is részt kell vennie, különben a végén még találsz olyat, aki örömmel segít, nem kell noszogatni. Másfelől arra figyelj, hogy ne akkor jusson eszedbe valami feladat számára, amikor pl. hullafáradt és pihenni akar, vagy előre betervezett programja van.
2012. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát szerintem meg utolsónak nincs igaza. A házasságnak akkor van értelme (és az együttélésnek is egyébként), ha a két ember együttműködik, és egyik sem hanyagolja el a másikat. Ebből az esetből én azt szűrtem le, hogy a hölgynek van igaza, a párja pedig egyszerűen számítógép függő lett. Persze segítség az lehet, amennyiben valamivel ráveszed, hogy beszélgessetek el a dolgokról, miért viselkedik úgy, ahogy, őszintén elmondjátok a másikról a véleményeteket. Elképzelhető az is, hogy a hölgy a múltban valami olyasmit tett, ami a párjának nincs ínyére. Egy kiadós beszélgetéssel viszont kiküszöbölhető a dolog. Néha az sem árt, ha a hölgy figyel oda a párjára, és tesz a kedvére, hogy kapható legyen egy ilyenfajta beszélgetésre. Vagy ha nem hajlandó beszélgetni, akkor is meg kell próbálni kifejezni, hogy még mindig fontos a másik, és egyszer csak visszajön. Ajánlom mindenki figyelmébe a Szerelempróba (angolul Fireproof) című filmet, igen tanulságos, és pont hasonló eset szerepel benne.
2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pontosítok: utolsó előtt, aki azt mondta, hogy nem élne veled együtt.
2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igazad van. felnőtt embernél, gyerekes apánál eleve gáz, ha az egész hétvégét a számítógép előtt töltené, ahogy az is, h elnézné, h a terhes felesége egyedül rakja fel a szekrényt. a biztosíték lekapcsolása viszont valóban "házisárkányos" megoldás. és még alapot is szolgáltattál rá, h utólag a nyakadba varrja az egészet és hisztisnek nevezzen. válogasd meg az eszközeidet


36/N

2012. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen pasi már az ilyen? Már eleve mi az, hogy a gép előtt ül egész nap, ki sem mozdul, kirándulás, sport, mozgás, valami? Semmi.

Szerintem alap lenne, hogy efféle kimondottan férfi munkát megcsináljon. Én férfiként ráadásul szeretek is barkácsolni! :)

2012. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!