Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hanyagol el?

Figyelt kérdés

A párommal egy féléve vagyunk együtt,Ő idősebb tőlem 11 évvel.

Komoly,felelősségteljes munkahelye van,amit szeret.

Eddig minden rendben volt,sokat voltunk együtt,éreztem hogy szeret...pár hete volt egy súlyos problémánk,hibáztunk.

De megoldottuk.Mégis,amikor a legnagyobb szükségem lenne rá,türelmetlen,ahogy van egy kis szabadideje megy a szüleihez,akik messzebb élnek,mint Ő.Az én társaságomat nem keresi.

Kérdeztem miért,de mintha megsem hallotta volna.

A szülei várnak engem is,de így nem tudom hogy menjek-e?!

Segítsetek kérlek,tanácstalan vagyok. 19/L


2012. jún. 25. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, h azt a hibát mégesem sikerült 100%-osan megoldani
2012. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az igazi énje, csak most jött elő..
2012. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A probléma egészségügyi,amiről mindketten tehetünk..

Szóval ezért nem haragudhat rám..

2012. jún. 25. 12:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj,és köszönöm a gyors válaszokat..
2012. jún. 25. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az igazi énje? Ekkora baromságot csak valami tapasztalatlan idióta tud írni. Ha el vannak nyomva a feszültségek ,azok kitörnek. De attól még senki nem lesz rossz ember.
2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg nem oldottátok meg egymás közt azt a problémát, vagy ő nem tudott rajta túllépni, és frusztráltan érzi magát a közeledbe. Hozd elő a témát, beszéljétek át a részleteket, figyelj oda mindenre amit mond, mert ott lesz közte a kérdésedre is a válasz.

Én elmennék a helyedben vele, lehet hogy ott, más közegben lesz alkalmatok jobban belemélyedni a dologba.


Ha tényleg ez a dolog óta van köztetek szakadék, akkor vissza kell oda kanyarodni.


28/n

2012. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Együtt töltöttünk pár napot,és meg is beszéltünk mindent...:))

Köszönöm a tanácsot fiúk/lányok! :-))

2012. jún. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!