Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Szerintetek hogy döntsek? Teljesen össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos kapcsolatom. A fiú 20 éves, én pedig 22 vagyok. Annyira nem nagy korkülönbség és ki sem mutatkozik a kapcsolatban csak néhány dologban, de ez szerintem előfordul/érthető. 10hónap alatt 3 esélyt adtam neki. Csinált hülyeségeket nem kispályás módon. Tény és való, h. nehéz családi élete van, és nagyon rossz gyerekkora volt. Ennek tudható be h. néha mginog. Viszont a dolgok olyanok voltak h 2 esteben majdnem meghalt. (be steroidozta magát, leitta magát, ill. nyugtatót vett be v drogot ez már sosemn derül ki.) Tehát evvel arra akarok célozni, h. amiket tett nem velem és nem nekem tett vele rosszat, hanem önmagának igazából. De persze nekem is át kellett élni ezeket a dolgokat.

Nagyon szeret, és én is szeretem cak most az utóbbi időben ezek által meginogtam, picikét eltávolodtam tőle. Tudom, h. nem fogok oat találni mint ő. Nagyon jó belső értékei vannak, nagyon szeret, soha nem csal, és nem is csalt volna meg, becsületes, hozzám nagyon hűséges. Csak nem tudom mit tegyek most 2 hete teljesen össze vagyok zavarodva. Néha gondolok arra h. lehet h jobb lenne más. De tudom h nem találok v ha igen nagyon nehezen Olyat mint ő.

Illetve még az is a pláne az egészben h ő volt nekem az 1. szexuális téren. Tehát ezáltal kötödöm hozzá.

Segítsetek mit tegyek? Ill. ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat. Puszi nektek


2012. jún. 25. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem le kéne ülnötök és átbeszélni ezeket a dolgokat, a drogozást meg mindent, elmondhatnád neki mennyire félted ezek miatt.
2012. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáld vhogy választás elé állítani finoman. Vagy leteszi a drogokat vagy akármit is használ, és megpróbál normális életet élni veled, vagy használja továbbra is őket, de nélküled.

Az egy dolog h vkinek vannak problémái, vagy nehéz gyerekkora volt. Ezeket nem drogokkal kell megoldani, és nem azzal h gyógyszerre letolok egy kis alkoholt. Az ilyen emberből később sem lesz jobb ember. Gondolom te sem akarsz egy függő, lelki roncs mellett élni a későbbiekben.

Persze ne támadd le, szépen beszéld meg vele, h neked ez így nem tetszik, próbáljon változtatni a dolgon, te támogatod, nem akarod elhagyni, csak akkor változzon meg.

Ha ez után sem történik semmi, akkor sztem a legjobb ha inkább keresel mást.

2012. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ülj le beszéld meg vele hogy ilyeneket nem szabad tenni mert nem csak magát rongálja hanem neked is nagyon rossz és nem fogod birní már tovább akkor el kell szakadni.
2012. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben valami elvonókúrában részesíteném. Biztos jobb lesz. És nem szakítanék ez miatt. Szeret téged becsül. Vagy pszichológus és megmondja mit kell tenni.
2012. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az a baj h többször mondta h így lesz meg úgy lesz és igazából nem változott semmi. Bár az igazsághoz hozzá tartozik, h. 10 hónap alatt mellettem sokat változott. Tehát amikor megismertem és a mostani énje között hatalmas különbség van.
2012. jún. 25. 10:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 10 hónapja vagytok együtt, és már három esélyt kellett adnod neki -> nagyon nagyon gáz.

2. Önpusztító életet él, amivel igenis nem csak magának árt, hanem a környezetének is, elsősorban neked, ha szereted. Az ilyesmi felett nem lehet csak úgy szemet hunyni.

3. Dehogynem találsz még egy ilyet, sőt, javítok: nála rengeteg sokkal JOBB férfit találhatnál, aki rendelkezik ezekkel a belső értékekkel (még többel is), és ráadásul normális életet él.

4. Ha annyira fontos neked, próbálj meg neki segíteni, de ne adj kismillió esélyt neki, mert akkor csak téged is leránt magával.

2012. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából ez a drog is 1 alaklom volt, ő nem drogozik. 10 hónap alatt 1xer sem. Csak akkor az egyszeri alkalom, és totál kiütötte magát a mentők vitték el. A leivás is 1x volt az elött és azóta sem iszik. Akkor is bulin voltunk. A steroid pedig azért volt mert gyúrt. De azt sem csinálja már azóta amióta azt is szintén úgy benyomta magának h a mentő vitte el.

2012. jún. 25. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Belső értékek? Ha az öngyilkossági hajlamot is ide sorolod akkor ez eléggé rontja az összképet nemdebár?

Mindenképpen szükségeltetik egy komoly beszélgetés. Ha tényleg szeret, képes lesz megérteni, hogy neked mi is a problémád ezzel a dologgal / dolgokkal. Nem azt mondom, hogy változtatni is tud majd, de megérti, és igyekszik. Tudod hogy nem találsz? Aztán honnan? Mondta valaki? Mindig van más, van jobb. Ezt sose felejtsd el! Az, hogy ő volt az első, pláne ha jó volt... Sokat jelent, de nem lehet örökké kötődni valakihez csak mert "jól bánt veled". Összességében azt mondom, beszélgetés, aztán ha nem bírod, vagy csak egy kis dolog is nem működik... akkor válts.

2012. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaaa azt kihagytam az összképhez. Hogy mostmár eljött velem orvoshoz 2 hete, ahol tulajdonképpen megállapították, h. depresszió ill. pánikbetegség keveréke van nála. Erre kapott olyan gyógyszert mint én (antidepresszáns-t), mert sajnos én is 1,5-2 éve evvel a problémával küzdök. Talán a gyógyszer hat neki... Mert nekem is voltak anno öngyilkossági gondolataim csak annyi a különbség h én nem tettem meg, csak gondoltam rá. Bár ez attól is függ h milyen erősségű a betegség... Illetve attól is h. nekem nagyon jó szüleim, családi légköröm van. Ahol szeretnek, imádnak. De neki sajnos ez nincs meg.
2012. jún. 25. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:

angyalom ilyenekkel nem érdemes foglalkozni,éretlen és ha jól sejtem nem is lehet egy intelligens egyed.keress mást!egy olyat aki érettebb,fel tudsz nézni rá és nő lehetsz mellette,meg persze nem utolsó sorban tisztel és megbecsül.

miért vonzanak sokakat az ilyen formák?10 hónap azért nem olyan hosszú idő,hogy ne lehessen tovább lépni!

2012. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!