Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg vagyok lőve, mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagyok lőve, mitévő legyek? ( több lent)

Figyelt kérdés

Egy lánnyal egész kicsi korunk óta ismerjük egymást, már régen is feltűnt nekem, mennyire csinos és aranyos.. Pár éve (még az általánosban) össze is jöttünk és tartott ez sokáig. Egészen addig amíg ki nem derült, hogy gyorsabban nőtt meg mint én... nemrég már 8 cm magasságkülönbség lett köztünk.. nagyon ciki volt neki és nekem is, próbáltuk kezelni, de nem ment és nemrég sajna szakítottunk. Mostanra kb utolértem DE már van pasija, méghozzá egy igazi gyökér, aki ráadsul egy tipikus cicafiu (remélem értitek) ahogy beszél vele, legszívesebben lecsapnám de azzal örökre megutálna a lány.. Mitévő legyek? nagyon vissza akarom kapni!

15/F



2012. jún. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmit tenni, max annyit, hogy mivel már régóta ismeritek egymást, esetleg elmondhatod neki, hogy nem gondolja-e azt, hogy esetleg több tisztelettel is lehetne iránta a pasija, és megkérdezed tőle, hogy jó-e neki ez a kapcsolat, hogy érzi magát benne.


Ha azt mondja hogy igen, akkor felejsd el, tarsd tiszteletben a döntését, és nézz egy olyan lány után, akinek nincs senkije. De ha azt mondja hogy nem, értelemszerűen abból sem következik az, hogy összejön majd veled. Mellesleg...úgy gondolom túl sok benend is az indulat, érdemes lenne a te viselkedéseden is elgondolkodnod...


Üdv!

2012. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azért elhagyott mert 8 cm-el alacsonyabb voltál akkor nem érdemel meg téged. Amúgy meg ha tényleg vissza akarod kapni várd meg míg végetér magától a mostani kapcsolata és utána próbálkozz!
2012. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ELég szánalmasak vagytok ha magasság miatt szakítotok!

Meg is érdemlitek!!

Sokkal nagyobb drámákat is kiáll az ember, örülhetnétek hogy csak ennyi a bajotok.

2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen problémán nem tudtok túllenni, mást sem élne túl a kapcsolatotok jobb is hogy szakítottatok.
2012. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!