Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a páromat a hazudozásról?

Figyelt kérdés

főleg úgy, ha be se látja hogy hazudott :S

apró dolgokba, és nem is azon van a hangsúly, mibe hazudik, hanem h simán a szemembe tud.

múltkor már elvállalta h igazam van, és mondtam neki h nem bírom ezt már így és ha még egyszer hazudik, akkor szakítunk. tökre igazat adott nekem, és biztatott h ez volt az utolsó

erre megint hazudott.lemesélem h volt.


egyik rokonom házat vett, és azt pofozgatja, mert elég ramaty állapotba van. egy egy hétvégén mi is lemegyünk a családdal segíteni, már voltunk párszor. ez a rokonom eléggé szeret inni, szóval általában mindig van vmi alkohol ilyenkor.


most szombaton is mentek, én nemtudtam mert dolgoztam. tudtam h sokáig fogok melózni, és egész nap rohangálok, és majd tökre nyűgös leszek ezért megkértem h ha iszik is, ne annyit hogy meglátszódjon rajta.


aztán este 10kor értem haza (ők 6kor) ő pedig akkor kelt fel, mert aludt. erősen látszódott rajta h ivott, de azt mondta nem sokat, csak megsütötte a nap.. :\ mondom jó.

aztán apám (ő is ott volt) elsütött egy poént másnap, h a barátom unokahúgommal (aki 17 éves, és mindig faszik között van, és ott visítozik, meg rázza magát) ivott versenyt... annyira kiakadtam.

mire a barátom letagadta vagy hát azt mondta h ittak, de tényleg nem sokat. rendben....este megint rákérdeztem, h tuti nem ivott többet,mind amit mondd? mert nyugodtan mondja el, rosszabb ha rájövök h hazudik. a szemembe nézett és azt mondta alig ivott.

másnap pedig anyától tudom meg (aki itthon sincs, külföldön van) hogy apa elmondta neki h a barátom eléggé be volt rúgva csak megbeszélték hogy gyorsan alszik egyet, amíg hazaérek, és kijózanodik..


ma pedig ezt elmondtam a barátomnak, és h megbeszéltük h az volt az utolsó hazugság, és mikor felvetettem neki a szakítást, akkor kiborult, h akkor nekem ennyit jelent a kapcsolatunk,mert ilyen kis dolgon kiakadok...és h most se hazudott,mert tényleg nem ivott sokat,meg múltkor se. ( holott elvállalta, és bocsánatot kért.)

és nem érti meg h nem azzal van baj, h ivott,mert én is szoktam bulikba hétvégente, de megkértem h ne annyit...és ha már nem tudta megállni, akkor miért nem áll elém, és mondja el, miért kell hazudozni?

és ha ilyen kis dologba hazudik, akkor abban is, hogy szeret? persze ilyenkor mindenért én vagyok a hülye...


27 hónapja vagyunk együtt

én 20, ő 21 éves



2012. jún. 25. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
figyi pont ez a lényeg! h kis dolgokban hazudik! mi lesz késöbb? minden aproságot hazudni fog, holott átlátszo is és ö is tudja. ne hagyd magad zsarolni és hagyd ott. megéri neked?sztem nem.te meg ne csinálj segget a szádbol ha azt mondtad h még egy hazugság és elhagyod akkor tedd meg. ha folyton megbocsátasz neki akkor megszokja h ugyse teszel smemit....
2012. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerencsés a másikat korlátozni.2 év nem sok,de arra pont elég,hogy mindketten picit több energiát fordítsatok a kapcsolatotokba.A hazugságra nincs mentség,ugyanakkor a másik félnek terhes lehet,ha barátnő helyett egy pótmama próbál rá vigyázni.Kompromisszumok sorát kellene megkötnötök és végül közös nevezőre jutnotok,hogy a hazudozás abbamaradjon és te se tűnj a szemében pót maminak.Ehhez én rengeteg erőt és kitartást kívánok!
2012. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

nem akarom azt h meg mondtam neki h szakítok, és mégse viszont szeretem nagyon, és boldog vagyok vele, csak néha előáll ilyenekkel. és nem korlátozom le,mert volt h elmentünk koncertre, és nem volt jól (beteg volt) és megkért, h ne igyak sokat, hátha szarabbul lesz. és 1 sört ittam egész este...


meg szeretném beszélni vele, de amíg nem Vállaja el h hazudik, addig szerintem nincs értelme.és most azt vágja hozzám, h elege van, h mindenről be kell számolnia..:S holott nem,mert napközbe sose kérdezem meg, h hol van, mit csinál , ő írja, vagy mondja el ezeket.


meg ez is milyen dolog, h múltkor is hazudott, jött nyalizni h ne haragudjak, igazam van, most meg letagadja h akkor se hazudott? akkor miért kér bocsánatot? mert tudja hogy azt szeretném?

2012. jún. 25. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:

"persze ilyenkor mindenért én vagyok a hülye."


Ha Te elmondod, hogy téged zavar valami, ő viszont elbagatellizálja, lehülyéz és leráz, az nem éppen konstruktív hozzáállás a probléma megoldásához. Ha egyről a kettőre akartok jutni, komolyan kell, hogy vegye a problémádat.

2012. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerinte ez nem is probléma, hiszen nem is hazudik, csak én mindenbe a hibát keresem...
2012. jún. 25. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott egy kicsit egyszer tenyleg! Amig csak fenyegetozol, de nem teszel semmit, tudja, hogy megteheti. Ha egy, hirtelen sokkal sikerul egy kicsit kibillenteni, legalabb eszebe juttatni, hogy meg is lehetne beszelni, mar felsiker! Vagy lehet kovetkezetesen is, ha hazudik nincs vacsora, szex, stb. Persze mindemellett mutatnod kell, hogy nem ez az egyetlen ut, ha hajlando veled leulni es megbeszelni a dolgokat, akkor nem kell kellemetlensegeket elszenvednie. A modszer legszebb resze, hogy ha nem tartja be amit igert, ugyanugy alkalmazhato. Ha valoban szeret, es nem arra koncentralsz, hogy ez mosta te bosszud, egy buntetes, hanem egy kovetkezmenye annak, hogy hazudozik, amivel ha felhagy, a dolog megszunik, akkor eleg jo eselyeid vannak. Termeszetesen amikor "tiszta" akkor meg veletlenul se hozd fel azt a hazudozasat ervkent, amirol te szoktattad le, mert az is epp eleg megalazo lesz neki, hogy kenytelem abbahagyni.
2012. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi.de ha ilyet csinálok csak célozgatni fog, h mit duzzogok, meg minden. aztán ha nem hagyom abba, akkor ő is besértődik, azon h én meg vagyok sértődve a "semmin'' és akkor képes napokig duzzogni, mint egy kisgyerek. én meg úgy vagyok vele, h nem akarom azzal elbaszni azt az időt, amíg együtt vagyunk ( nem vagyunk összeköltözve csak vagy én alszok ott, vagy ő nálunk) azzal h duzzogunk, és akkor inkább én megyek oda hozzá...és mindig ezt várja...


most pl írt egy olyan üzenetet, hogy az én döntésem, hogy szakítani akarok-e, de ő nem akarja


én meg azt írtam vissza h az ő döntése, én megmondtam h nem akarok egy hazug emberrel együtt lenni, innen az ő dolga h az marad -e?


egyébként azt is gondoltam h én is elkezdek mindenbe hazudni.am 27 hónap alatt egyszer hazudtam neki,és nem a szemébe (nem is tudtam volna) hanem telefonon beszéltünk. de ahogy letettük a telefont, sírva hívtam fel, és ismertem be, hogy hazudtam és kb zokogva kértem tőle bocsánatot. megbocsátott egyből, de sokszor felhozza, hogy "te is hazudtál már.."

2012. jún. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!