Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a barátom a csúnya beszédről?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy akárhányszor veszekszünk mindig nagyon csúnyákat mond és ez engem nagyon zavar,próbáltam már vele beszélni de nem használt,(2 éve vagyunk együtt).


20/N


2012. jún. 17. 08:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Rád mondja vagy csak úgy?
2012. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Van, aki így vezeti le a feszkót, hogy káromkodik, mint a kocsis, más meg tör-zúz, falba veri a kezét, stb. (a tiétek talán a jobbik változat)

Ítéld egy egység pénzbüntetésre beszéderkölcsi szabálysértés miatt (és add át neki a cetlit). :)

2012. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
És mutasd meg neki, hogy kell használni a kagylót. :)
2012. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nem rossz ötlet :D

Rám mondja :-(

2012. jún. 17. 09:12
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott azonnal.
2012. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hagyjam ezért ott?

Az tény hogy nagyon zavar,de ezért hagyjam ott?

Meg szeretem és egyébként nincs vele semmi baj...mert a csillagokat is lehozná nekem...

2012. jún. 17. 09:37
 7/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a ronda beszéd csak szexy közben izgis, de csak attól, aki máskor nem úgy beszél! Tehát tőle nem az!
2012. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Dehogy hagyd ott... Az itt válaszolók közt van egy csomó nagyon fiatal, aki a problémák megoldásaképp az egyedüli utat a lecserélésben/szakításban látja, pedig ez nem jó dolog. Ha vmi nagyon nem oké, akkor persze, érdemes elgondolkodni a váltáson (mert megváltoztatni senkit sem lehet igazán és nem is érdemes), de magamon azt vettem észre, hogy bizonyos problémákat (szituációkat) az élet újra és újra eléd fog dobni, mígnem megtanulod kinyitni a szádat, megbeszélni és ezáltal kezelni őket.

Nem "lecserélni" kell, hanem "megpróbálni megjavítani".

2012. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen de beszélni már beszéltem vele az nem jött össze...belátja de nem tud vagy nem akar rajta változtatni,de ha kibékülünk utána mindig bocsánatot kér...de akkor is...
2012. jún. 17. 09:55
 10/23 anonim ***** válasza:
15 éves a biciklim még az eredeti abroncsokkal, 3 folt mindegyik pótgumibelsőn. 10 éve ugyanaz a telefonszámom ugyanazzal a sim kártyával, az eddigi összes telefonom megvan és kifogástalanul működik. Általában jobban szeretem megjavítani a dolgokat (vagy épp vigyázni rájuk) de vannak dolgok amiket nem lehet megjavítani, azok csak szívják az ember erejét. Van hogy le kell írni a veszteséget és továbblépni akármennyire rossz is. Ha 2 év alatt nem sikerült annyi tiszteletet hogy veszekedés közben ne hordjon el mindennek, akkor később sem fog menni. Mindig jókat mosolyogtam ezen a csillagokat is lehozná szövegen, hát kiváncsi lennék hogy miben merül ki ez a gyakorlatban. :)
2012. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!