Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ferfiak milyen szemmel nezitek, ha egy no erzekeny?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok, masodik komoly kapcsolatom. viszont a baratom nagyon zarkozott termeszetu, es azokat a nagyszaju noket szereti, meg akik olyan..talpraesettek, "kemenyek", hizelgoek.

En nagyon oszinte tipus vagyok, s melyen nagyon erzekeny.

S neha o olyan kemenyen all hozzam, s ..nem tudom neha h merjem kimutatni az erzekeny felem vagy sem.

Marmint tudom h neha nem is lehet takarni, de

Azt egyaltalan valaki vonzonak latja, v gyengenek tunik egy no a ferfi szemeben ha erzekeny tipus?


2012. jún. 25. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint a férfiak sok esetben még élvezni is szokták, ha egy nő érzékeny. Legalábbis én így tapasztaltam. Mutasd ki neki bátran, mert ha nem tud olyannak elfogadni amilyen vagy, akkor ti nem is illetek össze.
2012. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szeretem ha a lány érzékeny tipus.és vissza huzodobb...úgymond "édesebb" tőle :) nem szeretem a "keményebb" csajokkat..:D
2012. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen viselném, ha a rajongott lány NEM lenne érzékeny. Gyorsan ki is ábrándulnék belőle. Ahogy a mondás tartja: egy nőnek se a tenyere, se a lelke ne legyen kérges, durva...

És főleg a lelke ne!

2012. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2012. jún. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!