Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy manapság kihalt a srácok többségéből a romantika, a figyelmesség, a törődés és a tisztelet egy lány iránt?

Figyelt kérdés
Folyton keresem a megfelelő srácot de valahogy hiányzik belőlük...és ez elég rossz:/
2012. máj. 9. 19:38
1 2
 1/18 ASOT ***** válasza:
2012. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ASOT ***** válasza:
épp most is :)
2012. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért? Kihalt? :D (,de bocs már foglalt vagyok :D ezekszerint nem véletlen, ha ilyen nagy a keresés az ilye típus felé)

Am sztem nem nagyon fog érdekelni ez a kérdés senkit, mert kinek a pap, kinek a paplan. És akiben ez nincs meg ( amiket írtál) az nem is fogja bevallani, mert nem is tud róla hogy van ilyen vagy hogy benne nincs.

Sok szerencsét a keresgéléshez :D valaki tuti lesz.

2012. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kösz a lebaszást amugy nemitt keresek pasit...csak tök elszomoritó h nincs már egy normális srác sem.
2012. máj. 9. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem leb@szás, És teljesen igazad van, hogy kevés az ilyen. már csak a haverjaim körében is.


15F

(amúgy xD)

2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

szval komolya férfi akkor megse szólalj...:D

mondjuk énis csak 16 vagyok de ez nekem akkorsem jönbe...

2012. máj. 9. 19:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert a csajok nem igénylik ezt.
2012. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nagyrészt a nők akarták ezt. Tessék, megkapták, egyék is meg amit főztek maguknak!

Ettől függetlenül én megmaradok normálisnak :)

2012. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy mi a szitu. Te azon kevés lányok közé tartozol, akik még igénylik az ilyesmit. De mivel a többség másra vágyik, így a férfiak nagy része is másmilyen. Ezen nem kell csodálkozni:)
2012. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy manapság a lányok folyton sírnak, hogy a kőbunkók megalázzák őket, és hol vannak a normális pasik, persze amikor azok próbálkoznak elteszik FriendZone-ba?


Ezt is kérdezhetnénk...

Ja és azt is hogy hány millió a négyzeten ilyen kérdés lesz még?

2012. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!