Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akivel szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel szerelmesek voltunk egymásba, de messze lakik így nem lehettünk együtt, nekem van barátnőm, de ő még mindig szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel szerelmesek voltunk egymásba, de messze lakik így nem lehettünk együtt, nekem van barátnőm, de ő még mindig szerelmes, szerintetek elmondjam neki, hogy már van barátnőm? Hogy esne neki? Elrontaná ez a barátságunkat? MSN-en szoktunk még beszélni és aztmondja, hogy ő még mindig szerelmes, megmaradtunk barát szinten.

2012. jún. 25. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú. Mindenképpen tudnia kell, mert különben hamis reményekbe ringatod ôt. Márpedig ha igazán barátként akarsz viselkedni, ezt meg kell mondanod.

Hogy a barátságotokat elrontaná-e, arra nem mondhatok biztosat. Magamból kiindulva, én elég szomorú lennék, de sok idô elteltével túllennék rajta. Az elején nem akarnék azzal a fiúval túl sokat beszélni, hogy el tudjam ôt felejteni.

Az viszont, hogy messze lakik, sajnos nagyon sokat nyom, mert nem tudtok csak úgy összefutni. Kevesebbet fogtok beszélni egy ideig, de ugyanakkor reménykedni is fog a csaj, ha igazán szeret.

Rendes tôled, hogy aggódsz, de majd az idô megold mindent. Mondd el neki, majd megbírkózik vele, de ne ess kétségbe, ha az elején nehezen kezeli. Ha igazán fontos vagy neki, barátni szinten ( bár szerintem én már nem tudnék barátkozni MSN-en engy ilyen eset után!) esélyes, hogy megmaradtok. Mindenesetre szurkolok, hogy jól süljön el a dolog. :)

16/L

2012. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És megbeszéltétek a lánnyal, hogy nem lesz köztetek semmi a távolság miatt?

Szerintem mond el neki, hogy van barátnőd, ne hitegesd..

2012. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy közöttünk nem lehet semmi mert messze lakik
2012. jún. 25. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp mondd el neki. Jobb mintha azt hinné hogy te is szereted. És egyébként találkoztál ezzel a lánnyal valaha? Mert ha nem, akkor többet ne is találkozzatok és ha nm akarod neki megmondani, egy idő után úgyis jön neki is egy srác :) De lehet h ő is ugyanígy van és nem meri neked megmondani.
2012. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora az a távolság? Annyira leküzdhetetlen?
2012. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretném neki elmondani csak félek, hogy utána nem leszünk barátok sem. Tudja, hogy esélytelen a távolság miatt, de ha nem lenne távolság, akkor egyértelmű lenne, hogy mi ketten ...
2012. jún. 25. 23:36
 7/8 A kérdező kommentje:
többszáz kilóméter
2012. jún. 25. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, és akkor könnyebben le tudja zárni. Oké, hogy józan ésszel felfogja, hogy köztetek nem lehet kapcsolat, de lehet hogy közben mégis reménykedik legbelül, hogy te is őt szereted a távolból, és majd valamikor lehet köztetek valami, közelebb költözhettek, te is rá vársz...

Simán elképzelhető egy szerelmes lánynál, hogy így gondolkozik, és addig nem is akarna más srácokkal kapcsolatba lépni, amíg él benne a remény, hogy te is szingli vagy és őt várod, hogy majd valamikor a jövőben együtt lehessetek...


Ez így nem igazi barátság köztetek, hogy ő szerelmes beléd. Ez így hosszú távon úgysem működne. Főleg hogy egy csomó mindent el kéne hallgatnod előle (pl. a barátnőddel eltöltött időről semmit nem oszthatsz meg vele), ez így szerintem nem igazi barátság.

Szóval mondd el - lehet, hogy többet nem beszélgettek msn-en, de az is lehet, hogy végre belátja, hogy nincs esélye, és megmaradtok barátoknak.

2012. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!