Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők csak azért vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak azért vannak a földön hogy utódokat szüljenek a következő generációnak és kielégítsék a férfiak szexuális vágyait?

Figyelt kérdés
Sokat agyaltam ezen, hiába van egyenjogúság törvényileg, ezt tapasztalom közvéleményként.
2012. jún. 26. 02:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Egy nőnemű lényt igazából soha nem becsülnek semmire, semmi komoly feladatot vagy döntést nem bíznak rá. Minden pasi csak egy szexuális eszköznek nézi őket (márha jól néz ki és kiteszi ami van) de igazából nem értékeli semmire. Mégha úgy is tesz, mintha ő igenis tiszteli a nőket, azt csak azért csinálja hogy minél hamarabb ágyba vihesse és meg...hassa!
2012. jún. 26. 02:50
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
gondolj csak bele ha pl.: egy tömegben valaki azt mondja, hogy fiatal EMBER nézzen ide, hány nő fog oda figyelni? :)
2012. jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

...

nyilván a pasit nézik meg akit felszólítottak

2012. jún. 26. 02:56
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
de ha csak így a tömegbe valaki bekiabál, hogy fiatal EMBER nézzen ide...
2012. jún. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 asddsajkléélkj ***** válasza:
100%

Na most akkor felvázolom:


vannak az eddigi válaszadók

és

a férfiak, akiknek vannak érzései

2012. jún. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
sok nő fel is veszi ezt a "női" szerepet
2012. jún. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de nem így tekintek a nőkre.

Vannak aspektusok, ahonnan nézve szinte nincs is hasonlóság nő és férfi között.

Viszont részemről van olyan is, ami alapján semmi különbség nincs, ha pl. csak az emberek minden tanult és felvett tulajdonságtól lecsupaszított lelkét nézem. A beállítottságot, ami igazán besorol egy embert a "jó" és a "rossz" közé valahová. Szerintem az maga az ember.

2012. jún. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
én tovább mennék:szerintem a nők csupán szexuális objektumok
2012. jún. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi így tekintene rám,akkor azzal szóba sem állnék...Nem hinném,hogy sokan vannak,akik osztják ezt a véleményedet kérdező,de meg kell hagyni,hogy biztosan van olyan nő,aki alárendeli magát egy férfinak.Na az nem én vagyok.:) Bennem biztosan szüfrazsett vér folyik,mert mindig is utáltam,ha a férfiák lenéztek bármiben is,csak azért,mert nő vagyok.

Pl:autóvezetés,vagy bogrács előkészítése,stb...

2012. jún. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerűbb... khm... gondolkodású férfiak, akiknél megvan a nők felé érzett "oldalborda-érzés" kedvelik ezt a vonalat. Akiknek az számít, hogy párt és ne birtokolandó, két lábon járó vaginát keressen, az figyelni fog a lelki összhangra is és egyéb fontos tényezőket is számításba vesz.

Fontos: "kielégítsék EGYMÁS szexuális vágyait"

És hogy a gyerekcsinálás ne túlélőprogram legyen, valamint hogy a nő ne csak a sz*rt takarítsa mindenki hátsója alól és a gyereket nevelje.

Már nem a középkorban vagyunk, hogy ne vegyük emberszámba a nőket.

2012. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!