Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a férfiak egyik nap tele vannak érzelmekkel, szerelemmel, másnap meg bejelentik, hogy fáradtak és rá se hederítenek semmire a tv-n kívül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert aznap elfáradtak, és a tvnézésen kívül semmire sincs erejük.
2012. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb azért mert hapsik. Egyszerűen ilyenek. Már én is agyaltam ezen és nem tudtam, hogy miért van, de aztán túllendültem rajta. A nőknek ezt kell elviselniük, a férfiaknak meg a menstruációt.
2012. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert emberek? Ne mondd, hogy te minden nap minden percében ugyanúgy érzel és ugyanolyan kedved van. Normális ember néha szeret egyedül lenni és kell is neki, meg a pihenés is. Mi ezzel a baj? Én lány vagyok, de nem értem mi a problémád. Nem azt mondja (legalábbis nem írod) hogy másnap már nem szeret, csak hogy lazít egy kicsit.
2012. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk! Mindenkinek lehet rossz napja. Valamikor én is pörgök, teljesen odavagyok, süti hegyeket készítek a férjemnek + nagyon jó kis vacsorát, hogy örüljön a kis feje :)), van amikor meztelenül vagy neccruhában várom, hogy hazaérjen a munkahelyéről és hajnalig hancúrozunk, de bizony van olyan, hogy csak arra vagyok képes, hogy vegetáljak és nézzek ki a fejemből. Természetesen ilyenkor is szeretem, ha ott van mellettem.

Nincs azzal semmi gond, ha néha nem akarunk semmi mást, mint pihenni.

2012. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha mindennap a kedvedet keresnék, akkor papucsot csinálnál belöle...igy legalább TE is teszel valami kis energiát a kapcsoaltba...bár ugy látom itt sirni könnyebb.
2012. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.-nak nem igazán van igaza. Mert sztem ha egy nő menstruál nem azt jelenti, hogy nem lehet sex. Persze a dologhoz mind 2 személy beleegyzésére szükség van... Pasim pl egyáltalán nem undorodik ha vérzek... Akkor is sexelünk csak nyalakodás nincs. Azon kívül minden. Normális ha egy nő vérzik ebben nincsen semmi undi.


19/L

2012. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipikus összeugrasztó, sztereotip kérdés, miért kell ezt külön férfiakra bontani?


"Az miért van, hogy az emberek egyik nap tele vannak érzelmekkel, szerelemmel, másnap meg bejelentik, hogy fáradtak és rá se hederítenek semmire a tv-n kívül?"

2012. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ha fáradt vagyok, akkor is szeretem ha ott van velem, beszélgetünk, hozzám bújik.
2012. jún. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!