Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy majdnem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy majdnem 2 évvel a szakítás után bántam meg a szakítást?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt, és nagyon szerettem a pasit. Szakítottunk (én szakítottam vele, bár ő is egyetértett, hogy már nem működik), de baráti kapcsolatban maradtunk. Mostanában, amikor találkozunk, utána mindig szomorú, szinte depis leszek, ami korábban nem volt így. Miért másfél év különlét után jött elő? Tudom, hogy azóta lehet valakije, bár erről nem hajlandó mondani semmit. Most felmerült a gyanú, hogy összejött valakivel, és eszméletlenül fáj! Pedig nekem is volt azóta kapcsolatom, túl voltam az egészen. Talán azért van most ez, mert épp nincs senkim? Azért vagyok ilyen hülye? Szeretnem még, vagy ez már nem az? ÁÁÁÁ help!!!!
2012. jún. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát...


Lassú a felfogásod?

2012. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még az is lehet!
2012. jún. 26. 19:18
 3/6 okoska31 ***** válasza:

Te szakítottál vele, mert azt hitted találsz mást - jobbat.

Nem sikerült, és most már visszacsinálnád.

bocs, de én a srác helyében nem kezdenék veled újra, hogy aztán megint elhagyd, amikor viszket....

2012. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor találkozotk, akkor milyen okból?
2012. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szó sincs róla, hogy azért szakítottunk volna, mert viszketett vagy más kellett. Csak már nem működött, tehát lépni kellett. Vagy ez olyan furcsa? Ja bocs, elfelejtettem, hogy a legtöbb ember benne szokott maradni egy szar kapcsolatban.

Őt emberként most is nagyra becsülöm, de partnerként nem működtünk, ennyi. És ezt ma is tudom, és meglep, hogy most kezd el rosszul esni a dolog.

2012. jún. 26. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy nincs senkid. Találj magadnak egy normális fiút, és eszedbe sem fog jutni a régi.
2012. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!