Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy lehet kibírni a szakítást egy hosszú kapcsolat után (4év)? Azt hogy eddig mindennap láttuk egymást és most semmi

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2012. jún. 15. 22:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
PÁLINKA!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2012. jún. 15. 22:01 Privát üzenet
4JimBeam 3Vodka 5abszint

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2012. jún. 15. 22:06 Privát üzenet
3éves kapcsolatomnak pár hónapja lett vége és még élek! ha minden igaz...:D Amugy sehogy,barátok tevékenység stb, idövel majd kevesebbet gondolsz rá....nagyon sok idövel....

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2012. jún. 15. 22:10 Privát üzenet
Kiváncsi vagyok, hogy van-e erre valami jó tipp...bár sztem nincs:(

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2012. jún. 15. 22:35 Privát üzenet
Ne kezdj el inni,én pl pc játékokkal és munkával tereltem el a gondolataim.De egy új kapcsolat se segit,ilyenkor ész nélkül belevágni a legrosszabb ötlet.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2012. jún. 15. 22:57 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

idővel elmúlik a hiányérzet, kösd le magad: dolgozz, foglald el magad, hódolj azoknak a tevékenységeknek amire eddig mellette nem volt időd. én edzeni kezdtem el egy szakítás után és olyankor legalább csak arra koncentráltam. lényeg, hogy ne hagyd magad, hogy letargiába zuhanj, semmi értelme azon rágódni ami volt, nem lesz kifizetődő...

18/f

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2012. jún. 15. 23:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:) Bár még nem szakítottunk de fogunk...

# 7/12Időpont 2012. jún. 15. 23:21 Privát üzenet

basszus én egy hónapja szakítottam a barátnőmmel szintén közel 4 év utánn de a megbolondulás határán voltam kb három hétig. Már valamivel jobban vagyok de nem az igazi... Mi is szinte minden nap találkoztunk és azóta szinte semmit nem tudok róla csak annyit hogy neki lassan lesz valakije... amit tudok ajánlani az az ha vannak jó haverok menj velük mindenfele tereld el a figyelmed esetleg csajozz... ha úgy vagy mint én hogy a haverok csak kihasználtak és ha neked van szükséged az nem számít akkor viszont csak a zenét ajánlhatom nekem az segít... bocsi a regényért és kitartás!!!

22/f

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2012. jún. 15. 23:45 Privát üzenet

Engem tegnap dobtak 4 év után és teljesen kivagyok készülve... Nem találom a helyem nem tudom hogy mit csináljak sehol sem érzem jól magam semmi sem jó. Továbbá gyomor idegem van, hányingerem van enni is alig bírok áááááááá nem tudom hogy fogom ezt túl élni pff

24/L

# 9/12Időpont 2012. jún. 18. 08:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

nyolcadik vagyok.

Basszus ez nem igaz mindenki most szakít 4 év után...

szar időszak ez, szerintem alapítsunk klubbot a négy év után szakítóknak... Egyébként engem piszkosul megváltoztatott ez az egész történet, és nem előnyömre...

neked is kitartás kilencedik!!!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2012. jún. 18. 10:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Leszbikusok, Ti hol kerestek hosszú távú kapcsolatokat?
Változik a kapcsolata azoknak, akik már hosszú ideje házasok?
Korkülönbség. Működhet hosszú távon a kapcsolat ha mind a két fél szerelmes? Honnan tudhatnám, hogy nem lennének e eltérések később a terveinkben?
Mit tennétek egy hosszú kapcsolat ilyen csúfos lezárásánál?
Mi van velünk? Lesz még jobb? (hosszú lesz, és komoly válaszokat kérnék)
Csak testi vonzódásból lehet hosszú távú kapcsolat és átalakúlhat érzelmesebb kapcsolattá?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!