Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, mert ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mert ezt a helyzetet már unom?

Figyelt kérdés

Semmi nem jön össze pasizás téren, de tényleg.. vagyis hát igazából nem is pasizok, mert nincs hozzá önbizalmam meg tapasztalom se sok.. smároltam egy sráccal kb. félpercig..első csók.. el tudom képzelni milyen béna lehettem.. akkor is hirtelen kapott le és csak azért nem pánikoltam be, mert nem volt rá időm, viszont, amikor másodszor le akart, akkor meg teljesen beparáltam, és eltoltam magamtól..nem lett belőle semmi. Egy másik sráccal smároltam egy buliban.. elég részeg volt és neki lökött a falnak és lesmárolt, ez is váratlanul ért, vele smároltam egy kicsit, aztán, amikor abbahagyta és utána megint meg akart csókolni akkor megint nem engedtem. én teljesen hülye vagyok.. miért pánikolok be ? talán azért -szerintem-, mert nem ismerem eléggé, és nem bízok meg bennük... a másik meg, hogy annyira nincs önbizalmam, hogy már szerintem az taszító a pasik számára, pedig elvileg nem vagyok ronda és nincs rossz alakom...sosem jön össze semmi pasi téren, pedig már annyira hiányzik valaki, hogy szinte minden nap sírva alszok el..

17l


2012. jún. 27. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

az elég baj hogy ennyire rágörcsölsz,próbálj meg lazítani és ne valami élet-halál kérdése legyen ez a pasi dolog.Nem csodálkozok hogy bizalmatlan vagy,sőt vannak olyan emberek akik nem szeretik a testi közelséget,extrémebb esetben undorodnak a másik ember testétől.


"Annyira hiányzik valaki" ez ilyen kapcsolatfüggősen hangzik,miért nem a nagy Ő-t keresed,jobban járnál.

2012. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem :D
2012. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért hagyod hogy lesmároljanak? Eőbb bezsélgess velük, randizzatok, ismerjétek meg egymást...ne mattrészeg idiótákkal smárolj.
2012. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom miért hagytam, talán attól úgy éreztem, hogy nem szarik a fejemre minden pasi
2012. jún. 27. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik városból vagy? :)
2012. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!