Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt hagyjam őket? Vigyem...

Itt hagyjam őket? Vigyem babát? Vagy mi? Rámerőltette párom és anyám a szülést s hiába szeretem a babát de attól még útálom a helyzetet s már komolyan unom.

Figyelt kérdés

Anyámékkalélünk még mivel folyton lelkileg zsarolnak s egyszerűen a saját gyerekének tekinti az unokát, elköltözni se hagynak. Sose akartam gyereket mert nem szeretem őket, de párom folyton velük piszkált, hogy neki pedig kell. Aztán besikerült egy s anyám teljesen bevetette minden hatalmát felettem mert neki pedig unoka KELL!!! akármilyen áron. Mostaztán maradtam ithon s folyton minden rossz amit csinálunk, elveszi tőlem, hisztisnek nevelik, sütiztetik meg minden. Így mikor én valamit nem engedek pl: cukrost enni vagy a kutyakalyában,kukában turizni akkor sír. Ők meg "áh, nálad mindig sír, hát szegényt még pici mindent szabad, ne bácsd..." dehogy bántom csak odébb rakom!

Elegem van. Elejétől ől erőltették mindig is, én meg nagy marha voltam s segítséget láttam az erőszakosság helyett.

Már szinte ott tartok, hogy kezdenek kihűlni az anyai ösztöneim s ezért még inkább kudarcként élem meg, teljesen bedepresszióztam, folyton nyugtatókat szedek.

Párom se érdekli ez, dolgozik, gépezik, mindenért úgy kell szólni, hogy vegye már át kicsit vagy jöjjön sétálni velünk, de persze totál anyám oldalán áll. :(

Legszívesebben ott hagynám az egész bagázst, a baba kivételével. De vele meg nem boldogúlnék egyedül, mert ez kis falu s az egyetlen munkahely egy gyár ahol 12órás a munkarend. :(

Eléggé unom.


2011. ápr. 11. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
te tudod mit érzel neked kell dönteni
2011. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Buta, felelőtlen ember vagy.


Amit tehetsz: leszakadsz anyádról (ha nem áll melléd, akkor a párodról is). A gyerekkel együtt.

2011. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Legalább neveli a nagyanyja. A költözést úgysem tudnák erőszakkal megakadályozni.
2011. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Ideje lenne a lábadra állni végre...
2011. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

szia!

Szerintem beszéld meg velük!Üljetek le komolyan és mond el nyugottan higgattan nekik mi a bajod!Mert néma gyereknek anyja se érti a szavát!Lehet, h szülés utáni depresszióban szenvedsz, sokmindent borúsabban látsz, mint amilyen!Én nem látom (abból, amit leírtál)hogy olyan nagy gonban lennél!Örülj, hogy ott van melletted a párod és a családod!El se hiszed milyen szerencsés vagy!Azoknak kell örülni ami van és nem azon sopánkodni, hogy mi nincs,vagy valami miért nem úgy van ahogy mi szeretnénk!Szerintem mindent meg lehet beszélni, sokmindenen lehet javítani, ha viszont nem értenek meg vagy nem változik semmi,keressetek fel egy szakembert családpszichológus, vagy egy tanácsadót.Sohase szégyen segítséget kérni!!

2011. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
55%

szerintem menj el otthonról egy pár napra de ne szólj senkinek, esetleg a kicsinek (hány éves?) mond hogy elmész egy kicsit tovább dolgozni, vagy valami hasonlót. de mindenesetre őt ne hagyd szó nélkül mert azt fogja érezni hogy cserben hagyod. aztán ne vedd fel a telefont senkinek addig amíg nem vagy otthon.nézd hogy a párod és anyukád hányszor hív! aztán mikor hazamész figyeld a reakciókat főleg a kicsiét ha nem méltat akkor beszélj a pároddal hogy ez neked így nem jó és az ő felügyelete alatt marad a gyerek és te álladó láthatási jogot kérj, ha örül neked akkor üljle és beszélj mindkettőjükkel hogy ez így nem mehet tovább.

remélem segítettem

2011. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem költözz el egyedül valahova, ahol van munka, és ha megteremtettél egy viszonylag normális otthont, meg lesz rendszeres jövedelmed, magadhoz veszed a babát.
2011. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

menj anyaotthonba, és állj a saját lábadra!


ha már megszülted a csóri gyereket, legalább próbáld meg szeretni, tőled ez az egyetlen, amit kaphat. remélem nem a te intelligenciádat örökölte, mert akkor neki se lesz jobb sorsa...

2011. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

olyan rossz ilyet olvasni :( nekem is babám van, jég hátán is megélnék csak hogy vele lehessek.


nem tudom mit kéne csinálnod, annyira azért nem engédtél belátni az életedbe, hogy tanácsot adhassunk.

ha tudtok, költözzetek el a pároddal. menj el egyedül egy hotelbe pár napra. ha úgy döntesz elhagyod a kisbabád, azért majd anyagilag támogasd és írj neki sok sok levelet, gyakran hívd fel, hogy ne nehezítsd meg neki ezt a szörnyen nehéz helyzetet!

2011. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

"Sose akartam gyereket - Aztán besikerült egy"

Fogamzásgátlás, és nem sikerül be semmi. Totál megerősíted a negatív sztereotípiákat a vidékiekkel szemben.


"s anyám teljesen bevetette minden hatalmát felettem"

Na ne már, odaálltak az abortusz doki elé, és megtiltották az abortuszt? Ha egy nap elballagtál volna abortuszra, másnap már nincs probléma.


Én legszívesebben a gyámügyet értesíteném még most, hogy a baba olyan szülőkhöz kerüljön, akik szeretetben nevelnék, és nem teljesen retardáltak.

2011. ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!