Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok ilyen sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok ilyen sráccal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

25 éves két diplomás, csak épp nem dolgozok, mert külföldön élő szüleim annyit küldenek havonta, hogy egyszerűen nekem nem éri meg. Van saját lakás, kocsi szóval kb semmi ami motiválna. Éretlennek tartjátok nagyon ezt a felfogást vagy elfogadható?


(Ok, tudom mostani gazdasági helyzetben ez sokaknál kivághatja a biztosítékot, de nem akarom arra a területre elvinni a témát. Tapsztalataim szerint ide a normálisabb lányok járnak így valszeg elég korrekt képet fogok kapni.)


2012. jún. 27. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Éretlen dolog tőled, nem is értem szüleid miért teszik, oké ha kis időre segítenek ha épp nincs munkád, de ez...szar felfogás.
2012. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem. Ez az élet stílus...nálam egyáltalán nem jön be.
2012. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én járnék, teljesen elfogadhatónak tartom, hogyha nem muszáj dolgoznod, akkor csináld azt, ami jól esik! Persze nem utolsó szempont, hogy a pénzből jutna-e nekem is! :)
2012. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És akkor mit fogsz csinálni, ha a szüleiddeltörténik valami vagy váratlan anyagi gondok lesznek? Ne haragudj, de nekem ez a "szüleim mindent a se*gem alá tesznek" típus ne kellene. Egy férfiben igenis legyen annyi hogy önálló akarjon lenni, ésteljesen független a szüleitől.
2012. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok egy kapcsolatban, ha valakit megszeretek, ezt elviselném...

de kicsit tovább gondolva, két hátránya van:

egyik: ha ezért cserébe a szüleid irányítják az életed (nemtudom, hogy ez fennáll-e, csak ha igen, akkor ez nem jönne be)

másik: nem tudnék rád felnézni, nem tudnék rád büszke lenni azt hiszem... és ezt muszáj lenne valahogy pótolnod, hogy másban, valami nemes emberi tulajdonságban példaértékű legyél

2012. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Én igen, mindenki maga dönti el mihez kezd az életével addig amíg jól él. Megértem, hogy nem áll be valami rabszolgatartó helyre. Amit viszont nem értek az, hogy miért nem mész ki te is külföldre? Vagy valami határ menti városba. Nagyon sok kreatív lehetőség van pénzt szerezni nem csak a gürizés meg a segélyből élés.
2012. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igen, ha normékis a srác. Csak majd legyen szerencséje, ha nem lesz apucinak meg anyuncinak annyi pénze, hogy pénzelje a kisfiút, akkor találjon munkát. De 30 évesen, gyakorlat nélkül már nem kellenél sehova.
2012. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!